Shiba Inu a veľryby
Shiba Inu a veľryby. Zdroj: Shutterstock.com/Lubos Mak

Binance

Podľa údajov IntoTheBlock sa veľké transakcie Shiba Inu nedávno zvýšili o takmer 68 %. Veľké nárasty transakcií sú zvyčajne spojené s rastúcou aktivitou inštitucionálnych hráčov alebo veľrýb, ktorí buď kupujú, alebo predávajú. Podľa IntoTheBlock tieto transakcie presahujú prevedených 100 000 dolárov.

Shiba Inu zaznamenal oživenie 10. mája, keď sa veľryby alebo veľkí držitelia ponáhľali kúpiť pokles na minime 0,000013 $ počas prebiehajúcej korekcie. To následne viedlo k umiestneniu Shiba Inu ako ôsmeho najviac nakupovaného aktíva medzi 500 najlepšími ETH veľrybami.

Blockchainový sledovač údajov informuje o ETH veľrybe „BlueWhale0073“, ktorá za posledných jediný deň kúpila 191 883 317 886 SHIB v hodnote 3 098 915 $.

Zdá sa, že situácia je iná pre 100 najlepších ETH veľrýb, pretože sa zdá, že SHIB prenechal pozíciu spoločnosti Synthetix (SNX). Cena Shiba Inu sa 11. mája prepadla pri novom výpredaji na trhu a dosiahla minimá 0,0000112 $. Najväčšie veľryby tak hľadajú pohodlný vstupný bod na nákup.

Mohlo by ťa zaujímať: BTC krváca už šiesty týždeň po sebe – najhoršie obdobie od roku 2014

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Shiba Inu stále láka veľryby

Shiba Inu však zostáva najvyšším podielom na prvých 1 000 ETH peňaženkách. Tieto veľryby spoločne držia 898 934 389 $ v SHIB.

Napriek nedávnemu poklesu meme coin naďalej priťahuje ďalších držiteľov. Podľa WhaleStats je v súčasnosti celkový počet držiteľov SHIB 1 148 721, čo predstavuje nárast o viac ako 9 000 držiteľov od začiatku mája.

Ako je uvedené v oficiálnom blogovom príspevku, hlavné finančné komponenty Shibarium, SHI a SHIBFE, sú v súčasnosti vo vývoji a sú takmer dokončené. Vedúci vývojár Shytoshi Kusama v blogovom príspevku uvádza: „V tejto chvíli odmietam poskytnúť akékoľvek dátumy, ale očakávam, že jednu alebo viacero z týchto technológií uvidíme pred koncom leta alebo začiatkom jesene.

Prečítaj si tiež: Dlhodobí držitelia Bitcoinu začínajú kapitulovať uprostred paniky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre