Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní
Shiba Inu pokračuje v masívnom spaľovaní. Zdroj: Shutterstock, moxumbic

Projekt Shiba Inu poňal spaľovanie tokenov SHIB naozaj ráznym a výkonným spôsobom. Mesiac apríl sa zapísal do spaľovacích štatistík ako rekordný. Bolo spálených až 26 miliárd SHIB!

Shiba Inu a spaľovací proces

Mesiac apríl bol z hľadiska spaľovania tokenov SHIB rekordným. Z obehu bolo stiahnutých viac ako 26,1 miliardy SHIB. Od začiatku tohto roka sa spálilo neuveriteľných 34,97 miliardy SHIB. Najväčší úspech a výkon sa dá jednoznačne pripísať najnovšiemu projektu „SHIB Burn Portal“. Tieto údaje boli zverejnené oficiálnym portálom Shibburn.com.

Najnovší projekt blockchainu Shiba Inu, ktorý bol spustený 23. apríla – SHIB Burn Portal, je jednoznačne najväčším katalyzátorom. Od jeho spustenia sa efektivita spaľovania zvýšila až o 331 % v porovnaní s predošlým mesiacom.

Mohlo by ťa zaujímať: On-chain dáta naznačujú býčí obrat Bitcoinu – potvrdil to aj špičkový analytik

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Spustenie tohto výkonného portálu prispelo aj k motivácii celej komunity a fanúšikov, ktorí môžu taktiež prispieť k celému procesu spaľovania a zabezpečiť si tak dokonca aj pasívny príjem.

Za 10 dní tak SHIB Burn Portal spálil až 22,5 miliardy tokenov SHIB. S týmto výkonom sa na svojom twitterovom účte pochválil aj jeden z členov SHIB Growth Breed – Archangel.

Spustenie portálu dáva veľký impulz iniciatíve a ukázalo sa, že mnohonásobne zvýšilo mieru spaľovania. Od začiatku nového roka 2022 tak komunita neustále dosahuje rekordné čísla. Týmto štýlom je blockchain na najlepšej ceste stať sa deflačným aktívom.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre