Kiyosaki verí Bitcoinu
Kiyosaki verí Bitcoinu, zdroj: www.shutterstock.com/kiraziku2u

Robert Kiyosaki sa vyjadril, že budúcnosť Bitcoinu je podľa neho veľmi perspektívna napriek jeho predpovedi veľkého krachu akciových trhov.

Svetoznámy autor a investor minulý mesiac predpovedal, že sa máme pripraviť na prepad akciových trhov, ktorý by tiež mohol postihnúť aj kryptotrh. Teraz ale čaká na „dip“, ktorý až tak skoro ale nemusí prísť.

Môže ťa zaujímať: Mysteriózny Satoshi Nakamoto sa stal 20. najbohatším človekom na planéte!

Investor verí v budúcnosť Bitcoinu

Autor a investor Robert Kiyosaki s podelil o svoju radosť na twitteri: „Hurá! Bitcoin sa dostal nad 60 000 dolárov. Budúcnosť je veľmi sľubná. Oslávujte, ale ešte je potrebné byť opatrným. Osobne čakám na „pullback“ pred tým, ako zainvestujem ešte viac.

Tento slávny investor už nejaký čas odporúča investorom kúpiť Bitcoin. Nedávno ale predpovedal, že v októbri príde obrovský prepad na akciovom trhu, kde dodal, že zlato, striebro a Bitcoin môžu takisto padnúť. Ešte dávnejšie v júli, varoval že tá najväčšia bublina našich dejín stále rastie a rastie.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kiyosaki odporúča investovať do Bitcoinu a zlata

Napriek tomu ale Kiyosaki vníma Bitcoin ako najvýhodnejšiu kúpu a očakáva najväčšie profity. Poznamenal, že s poklesom dolára sú Bitcoin, zlato a striebro najlepšie investície.

V auguste zdieľal tweet, kde sa vyjadri, že „Amerika zbankrotuje a odporúčam investorom, aby pokračovali v nákupe zlata, striebra a Bitcoinu. Mám rád Bitcoin, pretože neverím FED-u, ministerstvu financií či ľudom z Wall Street.“

V čase písania tohto článku sa cena Bitcoinu pohybuje okolo 62 000 amerických dolárov. Od all time high nás delí menej ako 3 000 dolárov!

Čítaj ďalej: Analýza BTC – stačí prekonať poslednú rezistenciu na ceste k ATH

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre