Dogecoin zvyšuje aktivitu
Dogecoin. Zdroj: Shutterstock, surassawadee

Ste fanúšikom alebo hodlerom meme kryptomien ako Dogecoin, či Shiba Inu? V tom prípade ste určite postrehli, že práve tieto projekty patria medzi najpopulárnejšie na celom trhu kryptomien.

Môže ťa zaujímať: Analýza BTC – zaútočí cena po odraze od MA21 na nové ATH?

Hodleri DOGE vykazujú zisk

Posledné údaje o blockchaine Dogecoin, ktoré priniesol portál IntoTheBlock, ukazujú veľmi zaujímavé informácie. Až 70 % hodlerov tejto psej kryptomeny je v zisku. Celkovo dochádza k výraznému nárastu siete a hlavne rastie aj veľkosť transakcií. V čase písania tohto článku sa cena DOGE pohybovala na úrovni 0,2543 USD.

DOGE/BUSD
DOGE/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Pre Dogecoin sú to určite pozitívne správy, keďže v poslednom období bola aktivita v sieti pomerne slabá. Tentokrát však rastú najmä vedľajšie aktivity ako napríklad presun tokenov DOGE z jednej peňaženky do druhej.

Prečítaj si tiež: Čo plánuje Elon Musk s Dogecoinom? Komunita ho žiada o láskavosť

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Ako už bolo spomenuté vyššie, ak patríte medzi hodlerov Dogecoinu, s veľkou pravdepodobnosťou ste v zisku. Podstatné však je, že samotná cena tohto projektu zatiaľ nie je úplne vysoko. Je stále dostatok priestoru na rast.

Keď sa cena pohybuje vo výraznom zisku a dosiahne hodnotu 90 %, trh s veľkou pravdepodobnosťou zasiahne korekcia. Väčšina obchodníkov práve v tomto momente vyťahuje svoje zisky, čím sa spustí likvidácia a tým aj cenový pokles.

Aktivita v sieti Dogecoin
Aktivita v sieti Dogecoin. Zdroj: IntoTheBlock
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre