Manchester City
Manchester City. Zdroj: Shutterstock, bodrumsurf

Jeden z najväčších anglických futbalových klubov, Manchester City, si pripisuje na svoje konto veľmi záhadnú spoluprácu zo sveta kryptomien, ktorá tak rýchlo ako začala, tak aj skončila.

Manchester City a záhadný kontrakt

Predstavitelia tohto futbalového giganta do týždňa podpísali a následne aj pozastavili zmluvu s veľmi záhadnou kryptomenovou spoločnosťou. V každom prípade ide o veľmi neštandardný krok. Takéto procesy sa v anglickej Premier League jednoducho nestávajú. V tomto prípade klub oznámil partnerstvo s relatívne neznámou organizáciou vo svete kryptomien, a následne z neho hneď aj vycúval bez akýchkoľvek vysvetlení.

Prečítaj si tiež: Bude Xbox akceptovať NFT vo svojich videohrách? Vyjadrenie najvyššieho predstaviteľa Xboxu!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Podľa reportéra denníka Daily Mail, Jacka Gaughana, klub aktuálne vyšetruje dôležité zistenia o spoločnosti 3key Technologies.

Čo sa stalo?

Futbalový gigant po overených faktoch nakoniec od zmluvy odstúpil. Dôvod je jednoduchý a pochopiteľný. Online vyhľadávanie tejto spoločnosti zistilo, že prakticky neexistujú žiadne digitálne stopy o spoločnosti.

„Najbližšie k overeným informáciám je fotografia muža s ryšavou bradou a v obleku, ktorý môže, ale nemusí byť hlavný stratég rastu spoločnosti 3key, Jacob Caine.“

Mohlo by ťa zaujímať: Charles Hoskinson chce zmeniť regulačnú politiku pre kryptomeny v USA – v čom vidí problém?

Je možné, že spoločnosť 3key reálne poskytuje svojim klientom služby z oblasti kryptomien a DeFi, no nedostatok informácií je viac ako podozrivý.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre