[Kryptoprogram] NEO hard fork a nové coiny na kryptoburze Biztranex …

BITmarkets BITmarkets

Tento týždeň sa bude niesť predovšetkým v znamení zalistovania kryptomien na viaceré burzy (IDAX, Biztranex a BiteBTC) a hard forku kryptomeny NEO, z ktorej vznikne NEO Super. Prehľadný súhrn aj ďalších očakávaných udalostí na tento týždeň, vďaka ktorému budete vždy v obraze, si môžete pozrieť nižšie.

5.11.2018, pondelok

Callisto Network (CLO)

Na kryptoburze IDAX (aktuálne 11. najväčšia burza z hľadiska zobchodovaného objemu kryptomien) sa v pondelok vytvorí nový obchodný pár pre Callisto Network. Táto kryptomena, ktorá vznikla ako side chain Etherea Classic sa momentálne obchoduje len na troch burzách, takže zalistovanie na 11. najväčšiu kryptoburzu môže značne zvýšiť jej dostupnosť a tým pádom aj volume.

Web Summit Lisbon

V pondelok začne trojdňový Web Summit, ktorý bude hostiť portugalský Lisabon. Na podujatí, ktoré je zamerané na súčasné trendy v oblasti technológií a ktorého partnermi sú také spoločnosti ako Mercedes, Amazon, Google, či IBM, vystúpi so svojou prednáškou aj známy kryptoinvestor – Tim Draper.

6.11.2018, utorok

Rotharium (RTH)

Kryptomena Rotharium, ktorá sa zaoberá oblasťou B2C (Business-to-consumer), teda obchodnými vzťahmi medzi spoločnosťami a koncovým zákazníkom, bude v tento deň zalistovaná na Cryptopiu.

7.11.2018, streda

Steem (STEEM)

Pokiaľ ste fanúšik Steemu, v neďalekom Krakowe sa od stredy začne v poradí už tretí SteemFest. Ide o konferenciu s vývojármi tejto kryptomeny, kde sa diskutuje o novinkách, postupoch a víziách tohto projektu.

8.11.2018, štvrtok

Biztranex

Štvrtok sa bude niesť v znamení burzy Biztranex. Na tento deň totiž to ohlásila zalistovanie hneď niekoľkých kryptomien. Pôjde o 0x (ZRX), Cardano (ADA), EOS (EOS), ICON (ICX), IOTA (MIOTA), POPCHAIN (PCH), Siacoin (SC), Stellar (XLM), TRON (TRX) a Zilliqa (ZIL).

Veros (VRS)

Kryptomena Veros, ktorá počas takmer dvojročnej histórie nepredviedla okrem jednej masívnej pumpy nič zaujímavé, sa dostane na ďalšiu burzu – BiteBTC.

9.11.2018, piatok

MyWish (WISH)

Platforma MyWish, ktorá sa zaoberá smart kontraktami v sieti EOS dnes oznámi novú roadmapu pre najbližších šesť mesiacov.

10.11.2018, sobota

NEO (NEO)

Asi najzaujímavejšou udalosťou tohto týždňa bude hard fork kryptomeny NEO. Z aktuálne 15. najsilnejšej kryptomeny (z pohľadu trhovej kapitalizácie meranej na CMC), ktorá sa zoberá decentralizovanými aplikáciami (dApps) a smart kontraktmi, vznikne NEO Super (NEOX). Podľa dev tímu bude NEO Super novou globálnou otvorenou platobnou sieťou, ktorá bude fungovať bez akýchkoľvek zbytočných sprostredkovateľov alebo centralizovanej kontroly.

Vďaka hard forku, ktorý prebehne v sobotu, 10.11.2018, o 21:00 nášho času, dostane každý držiteľ kryptomeny NEO, novovzniknutý NEO Super v pomere 1:2. Čo sa samotného ťaženia NEO Super týka, odmena je predbežne nastavená na 5 NEOX tokenov za každý jeden vyťažený blok.

SCRIV NETWORK (SCRIV)

Na sobotu sa odhaduje vyťaženie bloku číslo 691300 kryptomeny SCRIV Network, ktorým dôjde k zníženiu odmeny minerom o 10%. Od tohto bloku tak budú dostávať za každý vyťažený blok 28,8 SCIRVu .

11.11.2018, nedeľa

Mirai (MRI)

Kryptomena Mirai oznámila na tento deň vydanie novej verzie svojho whitepaper-u

Fortuna (FOTA)

Fortuna, blockchain projekt pre globálny trh OTC derivátov plánuje v nedeľu spustiť live verziu svojej platformy.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY:
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.