Kryptomeny historické rekordy
Kryptomeny historické rekordy, zdroj: www.shutterstock.com/iQoncept

Kombinovaná trhová kapitalizácia kryptomien po prvýkrát prevýšila 3 bilióny dolárov. Dopomáhajú altcoiny, keďže väčšina presahuje rekordy!

Mohlo by ťa zaujímať: “Hype is real” – Mali by sme brať meme coiny ako Shiba Inu či Floki Inu vážne? Aká je ich úloha?

Kryptomeny neustále rastú, niektoré bijú rekordy!

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL) a Polkadot (DOT) sú poslednú dobu nezastaviteľné a prekonávajú svoje rekordy. Stránka CoinGecko odhaduje, že kombinovaná trhová kapitalizácia všetkých kryptomien sa prvýkrát dostala nad hranicu 3 biliónov dolárov.

Podľa serveru CoinGecko sa hranica kryptotrhu dostala na svoje all time high z predchádzajúceho rekordu 2,62 bilióna dolárov z konca októbra. Kapitalizácia sa zvýšila o ďalších 14,5 %, a to za menej ako tri týždne!

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Kombinovaná trhová kapitalizácia kryptomien sa naposledy otočila na hodnote 2,65 bilióna v máji tohto roku. Tohtoročné minimum sme videli 20. júla, a to na úrovni 1,24 bilióna. V predchádzajúcom býčom cykle bola celková kapitalizácia v porovnaní so súčasným „len” 850 miliárd dolárov.

Zaujímavé je, že Bitcoin stále prevyšuje Ethereum, svojho najbližšieho rivala, a to až dvojnásobne. Bitcoin má momentálne hodnotu 1,17 bilióna dolárov v porovnaní s ETH s hodnotou 542 miliárd. Kombinovaná kapitalizácia všetkých ostatných kryptomien je približne 1,20 bilióna dolárov — čo dokazuje rastúcu pluralitu kryptomien.

Údaje zo serveru CoinGecko tvrdia, že existuje viac ako 10 400 digitálnych aktív a kryptomien na viac ako 500 kryptomenových burzách.

Čítaj ďalej: Trhová kapitalizácia kryptomien sa blíži k 3 biliónom – Uvidíme koncom desaťročia 100 biliónov?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre