Goldman Sachs analyza ETH 8k
Goldman Sachs analyza ETH 8k, zdroj: www.shutterstock.com/Filmhouse

Investičná banka Goldman Sachs predpovedá, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca tohto roka dosiahnuť až 8 000 dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať: Ethereum obsahuje podľa zistení vedcov tri vektory útokov – Ide o zásadné chyby?

Goldman Sachs prináša pozitívnu analýzu

Goldman Sachs pripravil analýzu, ktorú vypracoval generálny riaditeľ banky pre globálne trhy, Bernhard Rzymelka. Ten tvrdí, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca roka dosiahnuť viac ako 8 000 dolárov.

Analýza banky Goldman Sachs ďalej opisuje: ,,Trh sa začal tlačiť voči historickému maximu pomocou tzv. „narrowing wedge. To je buď znamenie vyčerpania, alebo vyvrcholenia … alebo to taktiež môže poukazovať na východiskový bod zrýchľujúceho sa býčieho trendu. Analytik ďalej poznamenal, že indikátor RSI (Relative Strength Index) ešte musí prekonať predošlé prekúpené úrovne, ktoré tu boli v minulých trhových maximách.”

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Stačí hodlovať…

Prognóza ceny Etherea svetoznámou bankou Goldman Sachs je podľa viacerých expertov veľmi sľubná a dôveryhodná. Druhá najväčšia kryptomena založená Vitalikom Buterinom, Ethereum, ukázala analytikom nádej na silný bull run. Tí očakávajú, že Ethereum dosiahne do konca tohto roka viac ako 8 000 amerických dolárov. Dlhodobejšie analýzy ukazujú 15 364 dolárov do roku 202550 788 dolárov do roku 2030!

V júli tohto roka analytici v banke uviedli, že Ethereum vyzerá ako kryptomena s najväčším potenciálom a má reálne využitie, pretože „Ethereum je platforma s najvyvinutejším systémom pre smart kontrakty.”

V čase písania článku cena jedného ETH je 4 450 dolárov a jeho trhová kapitalizácia je viac ako 520 miliárd dolárov. Kryptomena Vitalika Buterina dosiahla 28. októbra svoje nové all-time high. Za posledný týždeň ETH vzrástol takmer o 9 % a za posledných 30 dní viac ako o 32 %.

Čítaj ďalej: Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre