BTC dosiahlo nové ATH 68 500 $. Zdroj: Shutterstock.com/SPF

BTC po prerazení krátkodobého maxima prekonáva aj ATH a dostáva sa do zóny objavovania cien. V tejto oblasti sa nevyskytujú rezistencie, pretože tu neexistujú historické objemy. Napriek tomu však vieme určiť, či je trh prehriaty alebo nie. Toto prerazenie bolo dlho očakávané a všetci sa zhodujú na názore, že Bitcoin do konca roka dosiahne 6-cifernú sumu.

Bitcoin sa nachádza na počiatku ďalšieho býčieho legu, ktorý však musí byť sprevádzaný zónami vychladnutia. Cena je totižto z krátkodobého hľadiska prehriata a v blízkej budúcnosti by v rámci rastúceho trendu mala ísť do krátkodobej sideway štruktúry, aby vychladla a následne mohla pokračovať v raste.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Kusama, Polkadot a Cardano – blockchainy s najvýraznejším vývojom!

BTC na novom ATH

Supportná zóna bude definovaná práve poslednou fázou nerozhodnosti Bitcoinu v pásme od 59 000 $ do 64 000 $. Rezistencie na druhej strane nie sú, no ako sme si povedali, ak bude cena prehriata, rast bude sprevádzaný sideway štruktúrami z krátkodobého hľadiska. Objemy taktiež narástli a sú na strane býkov, no nejde o vysoké čísla v porovnaní s minulosťou.

Ako sme predikovali, tak prerazenie ATH bude sprevádzané rastom bitcoinovej dominancie. Tá sa nachádza v rastúcom legu, no nepredpokladám, že dominancia dosiahne taký rast ako poslednýkrát. Altcoiny budú dobiehať Bitcoin o čosi skôr. Niektoré highcapové mince majú lepšiu výkonnosť už teraz.

Mohlo by ťa zaujímať – BTC vytvára rovnaký fraktál ako v roku 2013 – vrchol by mohol dosiahnuť 200 000 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre