Kryptomena, ktorá môže čoskoro zažiariť

Analýzy Cronos koreluje s bitcoinom
Cronos koreluje s bitcoinom. Zdroj: shutterstock.com/DIAMOND VISUALS/Bigc Studio
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

S rastúcou možnosťou ďalšieho bullrunu, pribúda aj počet kryptomien s veľkým potenciálom zhodnotenia. Dnes sa pozrieme na kryptomenu cronos, ktorá výrazne zaujala jednou svojou vlastnosťou. Môže v krátkej dobre zaznamenať výrazný rast.

Tokeny kryptobúrz budú rásť

Cronos (CRO) je natívny token známej burzy crypto.com. Podľa portálu Investopedia, burza bola založená v roku 2016 v Hong Kongu a patrí ku najväčším svetovým kryptoburzám. Poskytuje mnoho možností na kryptomenovom trhu od tradingu a investovania, cez staking, peňaženky, vlastnú debetnú kartu, až po NFT priestor. Nájdete tu viac ako 250 kryptomien, ktoré môžete výhodne obchodovať alebo hodlovať. Viac ako 70 miliónov klientov po celom svete, svedčí o kvalite tejto kryptoburzy.

CRO bol uvedený spolu so štartom svojej materskej kryptoburzy a už dlhobo sa drží v top 100 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. V čase písania článku mu patrí 32. pozícia s trhovou kapitalizáciou 1,7 miliardy dolárov. Primárne je určený na využitie pre používateľov burzy crypto.com. Ako sa píše v oficiálnom popise „Cronos je prvý blockchain, ktorý spolupracuje s ekosystémami etherea aj cosmosu. Určený pre DeFi, NFT, hry a metaverse.”

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku

„Bitcoin za 6 centov”

Dôvodom, prečo nás cronos zaujal, nebola iba jeho pozícia v rebríčku top 100 krypomien. Nebola to ani jeho cena, ktorá sa aktuálne pohybuje na úrovni 0,067 dolára. Pozoruhodná na tomto tokene je jeho dlhodobá korelácia s cenou bitcoinu. V historickom porovnaní sa tento koeficient pohybuje na úrovni 0,95, to znamená, že na 95 % kopíruje vývoj ceny najväčšieho digitálneho aktíva. V praxi to predstavuje takmer až nerozdielnosť cien týchto dvoch kryptomien.

Korelácia CRO/BTC

Korelácia CRO/BTC 3M graf. Zdroj: macroaxis.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Vzhľadom na tento extrémne vysoký korelačný faktor môžeme povedať, že CRO sa dá považovať za „lacný bitcoin”. Umožňuje to jeho majiteľom očakávať podobné percentuálne zhodnotenie, ako u BTC. To je skvelá správa pre všetkých, ktorí vidia na obzore črtajúci sa bullrun, kde bitcoin bude hlavným ťahúňom.

Ak sa zaujímaš o kryptomeny s vysokým potenciálom zhodnotenia, prečítaj si aj tieto naše články:
Tri dôvody, prečo je ethereum najlepšia kryptomena na svete
Najziskovejšia kryptomena týždňa valcuje konkurenciu
Tento sektor kryptomien zažíva veľký boom a prekonáva 4 miliardy dolárov

Chceš vlastniť CRO?

S výhľadom na možné vysoké zhodnotenie cronosu, by malo byť snahou každého investora, získať tieto tokeny za výhodné ceny. Ako sme spomenuli, cena v čase písania článku, je na úrovni 0,067 dolára a do pol roka sa môže zdvojnásobiť. Burza crypto.com ponúka svojim klientom možnosť platiť partnerskou VISA kartou kdekoľvek na svete a zároveň ku karte ponúka i možnosť získať určité množstvo CRO, v závislosti od počtu tokenov držaných na peňaženke.

Pri objednaní VISA karty Ruby a vyššej a pri dodržaní podmienok „lock-up” na 6 mesiacov, získaš ekvivalentné množstvo tokenov CRO, ktoré ti budú aj v priebehu držania generovať ďalšie tokeny zo stakingu priamo na platforme. Ak si vytvoríš účet cez náš odkaz, dostaneš navyše aj 25 dolárov ako vstupný bonus. Všetky podmienky si môžeš prečítať na tomto linku.

Čítaj ďalej: 5 dôvodov, prečo stále nemáš dostatok peňazí a ako to zmeniť