Investičná príležitosť: Táto kryptomena prichádza s veľkou aktualizáciou

Novinky Cardano prichádza so zaujímavou novinkou
Cardano prichádza so zaujímavou novinkou. Zdroj: shutterstock.com/railway fx/Igor Faun
BITmarkets BITmarkets

Ekosystém cardano patrí každoročne k najaktívnejším projektom z hľadiska vývojovej aktivity. Inak tomu nie je ani počas posledných mesiacov. Posledná dôležitá aktualizácia prišla na sviatok Valentína. S touto informáciou prišiel portál Watcher Guru. Ako reagoval natívny token ADA?

Cardano s ďalšou novinkou

O vývoj siete cardano sa stará spoločnosť Input Output, na čele ktorej stojí Charles Hoskinson. Pred pár dňami bola na oficiálnom twitterovom účte tejto spoločnosti oznámená ďalšia zaujímavá novinka, ktorou je aktualizácia s názvom SECP. Cieľom tejto aktualizácie je hlavne bezpečnosť pri vývoji decentralizovaných aplikácii a platformy Plutus.

Najnovšia aktualizácia prinesie výrazné zlepšenie interoperability a bezpečnosti pri vývoji decentralizovaných aplikácii prostredníctvom platformy Plutus,” uvádza sa v oficiálnom vyhlásení spoločnosti Input Output.

Vývojári tak majú opäť dôvod na radosť, keďže nimi vytvorené aplikácie budú spĺňať možnosť komunikácie s inými blockchainovými sieťami.

Reakcia vývojovej aktivity sa naplno prejavila na cenovom vývoji natívneho tokenu ADA, ktorý v priebehu 48 hodín vzrástol o viac ako 10 %.

Nárast tokenu ADA

Nárast tokenu ADA. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Podľa portálu Coindesk budú môcť vývojári na základe aktualizácie vytvárať decentralizované aplikácie, ktoré bude možné prepojiť aj s inými blockchainovými sieťami. Celý proces tak zabezpečí jednoduchú interakciu finančných služieb pri využití viacerých blockchainov.

Dôležitá aplikácia prichádza v tom najlepšom možnom čase, keďže podľa portálu DeFiLlama, celková uzamknutá hodnota v DeFi protokoloch siete cardano prekročila 100 miliónov dolárov. Ide o najvyššiu hodnotu za posledných 8 mesiacov.

KYC je porušením základnej myšlienky

Pred nedávnom sme vás informovali aj o pomerne kontroverznom komunitnom návrhu siete cardano, podľa ktorého je potrebné do siete zaviesť KYC – čiže overenie identity používateľov.

Podľa slov členov komunity je zavedenie KYC nevyhnutné v prípade globálneho prijatia kryptomien. Ako sa dalo očakávať, tento návrh vyvolal veľkú vlnu kritiky, na ktorú musel následne reagovať aj samotný zakladateľ siete Charles Hoskinson. Ten argumentuje rozdelením decentralizovaného protokolu na dve sféry, pričom jedna bude určená pre používateľov, ktorí prejdú overením identity. Ak by sa sieť vydala týmto smerom, bolo by to veľkým prekvapením.

Čítaj ďalej: Kontroverzný návrh ekosystému cardano vyvolal veľkú vlnu kritiky

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: Watcher GuruTAGY:

Najčítanejšie články

1

Najväčšia slovenská banka vydala varovanie. Slováci môžu prísť o peniaze a dostať sa do problémov so zákonom

2

Vodiči zúria. Nová daň ich núti platiť za každý prejdený kilometer

3

Veľká automobilka vyhlásila bankrot

4

Sú unikátne slovenské kúpele pred bankrotom? Súd dal majiteľovi poslednú šancu na záchranu

5

Slováci si od júla priplatia za každodenné potraviny

PR články

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibull. Získajte vstupenky za zvýhodnenú cenu

Henrieta Balázsová  | 14. júna 2024

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom prestížnej konferencie CryptoVestibull, ktorá sa zameriava na svet kryptomien a blockchain technológií. CryptoVestibull: Unikátne podujatie CryptoVestibull je podujatie, ktoré združuje odborníkov, nadšencov a investorov z oblasti kryptomien a blockchainu.

Kryptomagazín sa stal hlavným partnerom konferencie CryptoVestibul