Zaujímaš sa o investovanie a chceš si privyrobiť v čase krízy? – Pozývame ťa do investičnej komunity

PR články Pridaj sa do investičnej komunity
Pridaj sa do investičnej komunity. Zdroj: shutterstock.com/anek.soowannaphoom/boonchoke
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

V spolupráci s trader20.sk. Na Slovensku začiatkom tohto roka vznikla nová investičná komunita pod vedením Jakuba Kraľovanského. Cieľom je spojiť komunitu ľudí, ktorí sa zaujímajú o investovanie a možnosť sa rozvíjať. Môžeš sa pripojiť aj ako úplný začiatočník, pretože všetko je robené od úplných základov.

Odkaz na pripojenie

Prečo sa pridať do komunity?

Discord skupina s názvom Investície vo vrecku vznikla za účelom zvyšovania povedomia o investovaní. Podľa prieskumu Slovenskej sporiteľne, iba 13 % Slovákov investuje. Na dôchodky tak odchádzame prakticky chudobní, respektíve s odloženými peniazmi, ktoré do niekoľkých rokov aj tak znehodnotí inflácia.

Investovať sa zároveň oplatí aj v prípade, že si chceš zvýšiť pravidelný mesačný príjem. Najznámejší akciový index ročne rastie v dlhodobom horizonte o približne 8 %. Dokonca, v prípade kryptomien, ktoré sú ale rizikovejšie, je priemerné ročné zhodnotenie ešte vyššie. V porovnaní s dlhodobou mierou inflácie, ktorá je na úrovni 2-3 %, si vieš investície zhodnotiť vo svoj prospech.

Ak si aj úplný začiatočník, nemusíš sa báť. V komunite nájdeš chat, kde sa môžeš pýtať akékoľvek otázky. Odborníci v danej oblasti ti všetko vysvetlia a pomôžu ti nastaviť investičnú stratégiu. Zároveň tu nájdeš aj niekoľko video návodov, ktoré ťa prevedú celým svetom investovania. Pravidelne pribúdajú nové.

Ako sa pridať a čo tu nájdeš?

Celá komunita funguje na aplikácií Discord. Ak nemáš stiahnutú aplikáciu, môže ti pomôcť tento návod. Následne ti stačí už iba sa pridať cez tento odkaz.

Ukážka Discord komunity

Ukážka Discord komunity. Zdroj: Discord

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Nájdeš tu napríklad miestnosti, kde sa dozvieš aktuálne informácie z burzového sveta. Hlavný ťahák skupiny, prečo by si sa sem mal pridať, je vzdelávacia časť, kde Jakub prakticky každý deň pridáva nové rady a tipy. Na záver ti dávame do pozornosti súťaž, ktorá aktuálne prebieha v komunite.

Od 15.02.23 do 10.03.23 bude na tomto Discorde prebiehať spomenutá súťaž. Zúčastniť sa jej môže úplne každý.

Tvojou úlohou je pridať čo najviac ľudí na tento Discord SERVER. Stačí ak pôjdeš hore na ,,Investície vo vrecku.” dáš skopírovať pozvánku a tú pošleš svojim známym /obrázok ako to urobíš máš aj v prílohe/

Vyhráva prvých 10 ľudí čo pozve najviac účtov.
Rovnako vyhráva každý, kto pozve aspoň 5 svojich kamarátov!

Na Discorde máme zapojené počítadlo, ktoré bude všetko počítať. Preto tu budeme dávať aj priebežné poradie.

Čo môžeš vyhrať?

1. Doživotný VSTUP v ,,Investície vo vrecku” ZDARMA
2. Vstupenku na najväčšiu KRYPTO akciu roka v AUGUSTE – ZDARMA
3. Polročné FULL členstvo TRADER 2.0 – ZDARMA
4. Vstup na 1 rok ,,Investície vo vrecku” ZDARMA
5. Podpísanú knihu aj s venovaním – Coinstory
6. 90 minútovú konzultáciu s Jakubom Kraľovanským
7. MERCH podľa vlastného výberu – BE POSTIVE do 30€
8. 60 minútovú konzultáciu s Jakubom Kraľovanským
9. Vstup na 6 mesiacov ,,Investície vo vrecku” ZDARMA
10. Merch podľa vlastného výberu – BE POSTIVE do 20€

PS : Každý, kto pozve aspoň 5 ľudí, automaticky dostane na svoj e-mail DARČEK!

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.