Grayscale skúma DeFi projekty
Grayscale. Zdroj: Shutterstock, Ascannio

Terra a Avalanche patria medzi silných hráčov sektoru DeFi. S veľkou pravdepodobnosťou čaká tieto dve siete významný okamih, ktorý môže naštartovať nákupný boom. Najväčší svetový správca digitálnych aktív Grayscale totiž oznámil, že do zoznamu zvažovaných aktív pridá kryptomeny LUNA a AVAX.

Prečítaj si tiež: Veľrybí presun Shiba Inu v hodnote 2,3 miliardy USD – ak ich predá, príde masívny pád!

Grayscale skúma DeFi projekty

Potvrdený záujem zo strany spoločnosti Grayscale o dva významné DeFi projekty je podstatný pre inštitucionálnych investorov, ktorí môžu od tohto momentu nakupovať akcie LUNA a AVAX. V každom prípade, nepôjde o úplne prvé DeFi projekty, ktoré sa nachádzajú v tomto zozname. Grayscale disponuje pomerne širokou škálou tokenov ako napríklad Polygon, Polkadot, Solana a iné.

Populárny investičný gigant však upozorňuje investorov, že pridané aktíva nemožno považovať za investičné produkty. Aspoň nie hneď. Sú tu totiž faktory, ktoré nemožno obísť. Interné kontroly, dohody o úschove a rôzne dôležité predpisy. To všetko sú faktory, ktoré musia byť splnené. Celý proces vytvárania investičných produktov teda nie je vôbec jednoduchý. Napriek tomu AVAX a LUNA by mohli mať z tejto spolupráce prospech.

Mohlo by ťa zaujímať: Tržby NFT na báze Solany dosiahli za tri mesiace pol miliardy dolárov

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

LUNA a AVAX rastú

Oba DeFi projekty zaznamenali za posledný týždeň výrazný nárast o viac ako 20 %. V čase písania tohto článku sa token LUNA obchodoval za cenu 51,66 USD. V prípade tokenu AVAX hovoríme o cene 78,35 USD.

AVAX/BUSD
AVAX/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView

Tokeny sa aktuálne nachádzajú na svojich historických maximách a je vysoko pravdepodobné, že sa tieto hodnoty budú zvyšovať.

LUNA/BUSD
LUNA/BUSD 4H TF. Zdroj: TradingView
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre