Binance plánuje investíciu
Binance plánuje investíciu. Zdroj: Shutterstock.com/Primakov

Globálna kryptoburza Binance začína iniciatívu vo výške 100 miliónov eur (115 miliónov dolárov) na rozvoj blockchainu a krypto ekosystému vo Francúzsku a Európe. Oznámil to generálny riaditeľ spoločnosti Changpeng Zhao v rozhovore s francúzskym ministrom Cédricom O na francúzskom ministerstve financií v Paríži.

Burza spúšťa novú iniciatívu s oficiálnym názvom „Objective Moon“ v spolupráci s miestnym združením pre finančné technológie France FinTech. Združenie pomôže Binance spojiť sa a spolupracovať s miestnym fintech sektorom, povedal hovorca Binance. Za týmto účelom kryptoburza plánuje nábor talentov na krypto a blockchain z celého Francúzska a Európy.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež – Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú

Hľadá Binance ústredie v Európe?

V rámci iniciatívy v hodnote 115 miliónov dolárov sa burza zameriava na spustenie decentralizovaného technologického akcelerátora účtovnej knihy. Bude niesť názov Objective Moon Accelerator. Plánuje tiež online vzdelávací program na získanie nových talentov pre krypto a blockchain priemysel. K rozvoju vzdelávacieho programu prispeje aj francúzska online vzdelávacia platforma OpenClassrooms a poskytovateľ krypto hardvéru Ledger.

„France FinTech verí, že Francúzsko má jedinečnú pozíciu, pokiaľ ide o reguláciu, talent a odborné znalosti, aby bolo vedúcim hráčom v Európe v oblasti decentralizovaných financií,“ komentoval iniciatívu predseda France FinTech Alain Clot. Uviedol, že spolupráca s Binance podporí rast celého ekosystému.

S úctou o francúzskych a európskych technológiách a talentoch CZ povedal, že burza plánuje pomôcť urobiť z Francúzska a Európy popredných globálnych hráčov v blockchainovom a krypto priemysle spustením svojich hlavných operácií a investícií v krajine.

Binance, známa svojou „decentralizovanou“ štruktúrou, údajne hľadala ústredie v Európe. Burza v septembri založila tri dcérske spoločnosti v Írsku. CZ potom pre Bloomberg povedal, že Binance sa snaží zriadiť „niekoľko centrál v rôznych častiach sveta“.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – lokálne minimá sú agresívne skupované býkmi

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre