Fázy evolúcie obchodníka – Z lamy sa stáva učeň (2. diel)

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

V minulom dieli sme si dôkladne popísali prvú fázu na ceste evolúciou kryptoobchodníka, ktorou si mnohí z nás museli prejsť, alebo si ňou práve prechádzajú. Určite poznáte aj prípady, kedy niektorí obchodníci (väčšinou v strate a so žiaľom v srdci) v tejto fáze skončia a ďalej sa neposúvajú. Iste sa všetci zhodneme, že je to škoda. Rozlúčili sme sa v situácii, kedy rady kamaráta či spolupracovníka prestali fungovať a človek sa začína pomaly rozhliadať po nových zdrojoch.

Fáza 2: John McAfee

Typicky ide o tú časť, kedy začnete hľadať radu u úspešnejších ľudí. U tých, ktorí sa pravidelne objavujú na obálkach časopisov, vystupujú v televízii a vždy rozprávajú, akoby presne vedeli, čo a prečo sa práve v kryptosvete deje.

Stelesnením tejto vývojovej fázy je (určite vplyvný a charizmatický) John McAfee. Navyše, všetci v kryptokomunite poznajú (a mnohí sa ho aj držia) jeho tvrdenie, že zje svoj vlastný penis, ak Bitcoin do roku 2020 nebude na hodnote 1 milión dolárov. McAfee tiež oznámil svoju kandidatúru na prezidenta USA. Takejto osobnosti sa predsa nedá odolať.

Mohlo by vás zaujímať: Dostane sa Bitcoin na jeden milión dolárov? Sledujte online graf

John je tiež zodpovedný za úspech mnohých kryptografických projektov, ako je napríklad Verge. Je všeobecne známe, že občas urobí niektorej digitálnej mene na svojom Twitteri pekné promo. Na takto propagovanom coine potom pravidelne dochádza k masívnym pumpám.

A vy, keďže ste vo svete kryptomien už za vlastné reálne peniaze a vaša prvá investícia sa ukázala byť totálnym sklamaním (najskôr ste asi v panike predali a stratili polovicu svojho fiatu počas downtrendu), máte nový plán. Ten je navyše veľmi jednoduchý: budete iba sledovať Johna McAfeeho a dovolíte mu, aby vás viedol k svetlejším zajtrajškom a tým najlepším kryptoinvestíciám. Je tiež pravdepodobné, že v tejto fáze evolúcie ste v pokušení pripojiť sa k niektorým ultratajným a exkluzívnym skupinám na Telegrame.

Táto fáza môže trvať dlhšiu dobu, najmä ak máte šťastie a podarilo sa vám skutočne zarobiť nejaké peniaze. Váš pôvodný plán síce bol HODL, ale vaša prvá investičná voľba nebola zrovna tou najšťastnejšou na svete – kúpili ste na peaku (vrchole, proste pri ATH). Je teda čas konečne začať budovať poriadny zisk!

Nenechajte si ujsť: Ako investovať do kryptomien, ak chcete zisk 5000 %

Lenže ani tento plán vám nevydrží a skôr či neskôr sa dostaví pocit sklamania. Zistíte, že John McAfee je v podstate iba výborný obchodník a za tú správnu cenu bude propagovať čokoľvek. Bezsenné noci a čas strávený sledovaním grafov a pohybov, či to pôjde hore alebo dole, sú pre vás nezdravé. Musí predsa existovať lepšia cesta. Akonáhle si toto uvedomíte, ďalší krok na ceste evolúciou je za vami a chystáte sa objaviť novú vrstvu, ktorú vám kryptosvet ponúka.

Neuškodí si zopakovať: Čo nás spája a prečo sme v kryptosvete

Záver

Tak čo, milí čitatelia, zažili ste aj túto fázu na svojej ceste ku „kryptoosvieteniu“? Ako dlho u vás trvala? A akým spôsobom a kam ste sa prípadne posunuli ďalej? Budeme sa tešiť na vaše komentáre, rovnako ako sa budeme tešiť na stretnutie pri ďalšom dieli tohto miniseriálu, na ktorý vás týmto srdečne pozývame. Ďalšie pokračovanie vám na Kryptomagazine prinesieme už čoskoro.

Ďalšie časti

  1. Dôverčivá Lama

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
cryptoglobe.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre