Čo nás spája a prečo sme v kryptosvete.
Čo nás spája a prečo sme v kryptosvete. Zdroj: shutterstock.com/Ps.INL

Bitcoinoví nadšenci, kryptomenoví špekulanti a blockchainoví vizionári, zišli sme sa vo svete kryptomien v neveľkom počte. Vlastníkov kryptomien je v bývalom Československu len asi 30 tisíc, čo odpovedá cca 0,2 % všetkých obyvateľov. To je naozaj veľmi málo a celosvetovo sa toto percento v súčasnosti nebude príliš líšiť. Z toho plynie, že i po deviatich rokoch od vytvorenia prvej kryptomeny Satoshim Nakamotom sa stále nachádzame na počiatku potencionálnej revolúcie, ktorej rozmery si málokto vie predstaviť.

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísala Kytka.

Ak kryptomeny obstoja i naďalej v skúške časom, tak sa máme skutočne na čo tešiť. Jedno je však isté už dnes. Okolo kryptomien sa postupne vytvorila komunita ľudí, ktorí majú mnoho spoločného a ich súčasťou ste aj vy.

Kto sme a čo nás spája

  • Sme otvorení novým nápadom a víziám,
  • máme záujem o technológie,
  • sme ochotní sa vzdelávať a pracovať na sebe,
  • vidíme príležitosť skôr, než ostatní,
  • chceme zbohatnúť.

..Sme tu, pretože sa nebojíme riskovať. Sme ochotní ísť za niečim skôr, než ostatní, než sa z toho stane masová záležitosť. Veríme, že súčasný ekonomický systém je zastaralý a dychtíme po zmene.

Či už ste učiteľ, kuchár, robotník či doktor, je to jedno. Keď máte čas, tak si idete prečítať novinky z kryptosveta, čo náš tím pochopiteľne veľmi teší. Chcel by som, aby sme spolu zdieľali viac, než “len” tie informácie a novinky. Verím, že to, čo nás všetkých predovšetkým spája, je túžba po bohatom živote v lepšom svete.

Som presvedčený, že práve v tom sa ukrýva ona spojitosť medzi nami. Je to vidina niečoho lepšieho pre seba i ostatných. Rovnako verím, že mnohí z vás by radi začali tým, že vďaka kryptomenám zarobia poriadny balík a splnia si sny. Netajím sa tým, že u mňa je to tiež tak.

Prečo tu sme

Článkom Neodmietate peniaze? som sa vás snažil presvedčiť, že prijímať bohatstvo a peniaze je úplne v poriadku a nie je na tom nič zlého, ba naopak. Verím, že i pokiaľ ste skalným priaznivcom technológie a ste tu od samého začiatku, tak rovnako veríte tomu, že kryptomeny majú skutočne potenciál nielen k technologickej revolúcií, ale i k zvyšovaniu životnej úrovne ľudí.

Nič však nie je zadarmo. Kto si myslí, že jednoducho príde a zbohatne bez toho, aby pre to niečo urobil, ten je nepochybne na omyle. Kryptomeny nás urobia bohatými až vtedy, ak sa vďaka nim naučíme mnoho nových vecí a zmeníme tak svoje myslenie a jednanie. Inšpirujme sa napríklad od úspešných ľudí v najrôznejších oblastiach a od tých, ktorí vedia niečo, čo chceme vedieť tiež.

Postupne sa každý z nás naučí, ako rozvíjať svoje portfólio, ako obchodovať na burze, ako rozoznať príležitosť od podvodu, ako pracovať s informáciami i s novou technológiou a bude možno svedkom toho, keď sa z niečoho malého a odmietaného stáva mainstreamová záležitosť, ako sa to už stalo v histórii mnohokrát.

Otvorenosť mysle, ochota na sebe pracovať a túžba po bohatstve nám nakoniec prinesie vytúžené ovocie, či už to s kryptomenami dopadne akokoľvek. Pracujme na sebe a splňme si svoje sny. To je predsa dôvod, prečo tu sme.

Pokiaľ chcete dostávať upozornenia na naše články, použite zvonček, ktorý nájdete v ľavom dolnom rohu obrazovky. Taktiež nás môžete sledovať na facebooku.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance