[HOT NEWS] McAfee údajne otrávený – prebral sa po dvoch dňoch v bezvedomí

Novinky Kto ho otrávil?
Kto ho otrávil? Zdroj: Shutterstock.com/ADragan
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

John McAfee, enfant terrible kryptosveta, prežil podľa jeho vlastného vyjadrenia na Twitteri pokus o otrávenie.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne

Po dvoch dňoch v bezvedomí sa hlási z nemocnice na sociálnej sieti a píše: „Ospravedlňujem sa za odmlčanie, ale bol som dva dni v bezvedomí. Mojim nepriateľom sa podarilo otráviť niečo, čo som zjedol. Zabiť ma je však ťažšie, než by si ktokoľvek myslel. Som zase späť.”

Jeho odkaz údajným útočníkom je viac než jasný: Nepodarilo sa vám to, viem kto ste a pomsta vás neminie.

John McAfee je v kryptokomunite známy najmä pre svoje kontroverzné vyjadrenia ohľadom vývoja kryptomien, medzi jeho ďalšími kontroverznými nápadmi bolo v poslednej dobe tiež vydanie tzv. menovej nezávislosti a ašpirácia na kandidatúru na prezidenta USA. Svojimi kontroverziami si pravdepodobne narobil niekoľko nepriateľov, otázkou však je, komu by vadil natoľko, že by sa ho pokúsil otráviť…

Disclaimer: Všetky informácie v tomto článku pochádzajú iba z Twitteru Johna McAfeeho a zatiaľ neboli potvrdené z iného zdroja.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.