Cardano na 1,40 $
Cardano na 1,40 $. Zdroj: Shutterstock.com/SOROKAJPG

Binance

Cardano sa dostáva na územie kupujúcich na 3-dňovom grafe, čo by mohlo predpovedať cenový rast. Navyše, na grafe sa tvorí aj býčí pattern, ktorý túto predikciu potvrdzuje. Podarí sa cene ADA vyšplhať späť na 1,40 $? Cena Cardana by sa mohla zvýšiť smerom k 1,40 $, pretože cenová akcia zobrazuje vzostupné signály.

Prečítaj si tiež – Zažijú psie meme coiny SHIB a DOGE ešte niekedy cenový bullrun?

Cenová akcia je pre Cardano optimistická

Cardano bolo medzi obchodníkmi ziskovým digitálnym aktívom, pretože cena minulý rok dosahovala vysoké zisky. Teraz je čas na opätovné prebudenie po dlhodobej korekcii. Býčia predpoveď z minulého mesiaca predpovedala 25 % pre cenu Cardana na základe technických údajov. Zdá sa, že rovnaký vzor je späť s dvojnásobnou silou.

Cena Cardana by sa mohla zvýšiť o 50 % na základe zobrazeného vzoru cup and handle. Oživenie by sa mohlo prehupnúť do pásma 1,40 $. Index relatívnej sily taktiež prichádza na územie kupujúcich. Obchodníci by preto mali určite pozorne sledovať token ADA.

Cardano na 1,40 $
Cardano na 1,40 $. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Cenová akcia Cardana by mohla na druhej strane aj oklamať obchodníkov, preto je najlepšie počítať s oboma scenármi. Ak by sa cene Cardana predsa len nepodarilo pattern potvrdiť, je potrebné znovu sledovať supportnú oblasť okolo 0,80 $.

Mohlo by ťa zaujímať – 67 % držiteľov Cardana je v strate! Prečo?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre