Cardano očakáva veľký upgrade
Cardano očakáva veľký upgrade. Zdroj: Shutterstock, Dennis Diatel

Zakladateľ blockchainu Cardano Charles Hoskinson prezradil veľmi zaujímavé informácie o blížiacej sa aktualizácii s názvom „Vasil“. Čo všetko môžeme očakávať?

Ekosystém Cardano čaká na obrovský upgrade

Podľa Hoskinsona môžeme očakávať masívne zlepšenie výkonu siete Cardano. Šéf Cardana, ktorý je zároveň aj generálnym riaditeľom spoločnosti IOG, ktorá je zodpovedná za samotný vývoj blockchainu, uviedol tieto informácie 12. apríla. Hodleri ADA sa tak majú na čo tešiť.

Hoskinson v tomto videu uviedol rôzne informácie a hlavne odpovedal na otázky komunity. Čo teda môžu hodleri ADA očakávať?

  1. až 12. júna bude v Austine v Texase podujatie Consensus 2022:

„Prenajímame si tam veľký pavilón a pôjdeme tam spolu s mnohými ďalšími členmi ekosystému Cardano a dúfam, že budeme môcť ukázať, že je Cardano otvorené pre podnikanie.“

Prečítaj si tiež: Inflácia v USA sa v marci vyšplhala na nové štvorročné maximum – 8,5 %!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Aktualizácia Vasil príde s veľkou pravdepodobnosťou v júni:

„Ako mnohí z vás vedia, v júni sa uskutoční veľká významná udalosť hard fork kombinátora, ktorou je Vasil, a ten bude obsahovať pipelining, ktorý bude pre Cardano znamenať obrovské zlepšenie výkonu. Taktiež sa očakáva prvá vlna významných vylepšení Plutus, a to v septembri.“

Pipelining teda spôsobí nárast výkonu siete Cardano. Viac o tomto procese povedal John Woods, ktorý je riaditeľom architektúry siete v spoločnosti IOG:

„Pipelining je v podstate evolúcia v ,inštalácii’ Cardana. Je to kľúčový prvok v našom tohtoročnom pláne škálovania, jeden zo série zverejnených krokov, ktoré pokrývajú náš metodický prístup k flexibilite kapacity Cardana s rastom ekosystému. Ekosystém tak bude omnoho rýchlejší a konkurencieschopnejší.“

Sám Hoskinson očakáva, že po tejto obrovskej aktualizácii narastie aj TVL.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre