Binance coin a BNB Chain
Binance coin a BNB Chain. Zdroj: Shutterstock.com/Natchapol18

Binance Bridge 2.0 je nastavený tak, aby všetky natívne tokeny Etherea fungovali v reťazci BNB. Aktualizácia by mohla zvýšiť užitočnosť tokenu.

Binance Bridge 2.0 bol spustený 29. marca. Používateľom umožňuje premostiť aktíva z Etherea do BNB Chain. Cross-chain bridge podporuje všetky aktíva uvedené na Binance a tie, ktoré nie sú uvedené, sú podporované ako zabalené BTokeny. Tie je možné kedykoľvek previesť na pôvodné aktívum. Jednou z hlavných výhod je, že všetky aktíva môžu byť uložené na Binance bez potreby vytvárania peňaženiek tretích strán.

BNB Chain pri spustení aktualizácie dúfa, že sprístupní aktivity DeFi tým, že ponúkne prístup k rýchlejšej a lacnejšej alternatíve k Ethereu, ktorá je známa vysokými poplatkami za plyn. Všetky natívne  tokeny Etherea môžu teraz fungovať na reťazci BNB a možno ich obchodovať za nízke náklady na PancakeSwap.

Ak chceš nakúpiť Bitcoin, Ethereum či iné kryptomeny, jednoznačne odporúčame využiť služby burzy Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – TOP 6 kryptomien, ktoré vám najbližšie obdobie maximalizujú zisk

Impulz pre Binance coin

Keďže cieľom nového cross-chain mosta je zlepšiť interoperabilitu BNB Chain, token by mohol zaznamenať vzostupný impulz. Token sa za posledný týždeň zvýšil o viac ako 20 % a zdá sa, že má väčší priestor na rast.

Z technického hľadiska sa zdá, že BNB prekonal rezistenciu z maxím dlhodobej korekcie a chytá momentum. Ďalší nákupný tlak by mohol stlačiť ceny na úroveň rezistencie 520 $.

BNB/USD 1D
BNB/USD 1D. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať – Cardano prekonalo 300 miliónov dolárov TVL – token ADA prekonáva 1,20 $

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre