Bitcoin a býčie metriky
Bitcoin a býčie metriky. Zdroj: Shutterstock.com/Kaspars Grinvalds

Počet bitcoinových adries, ktoré držia mince, neustále rastie od februára 2022. To môže naznačovať nárast býčieho sentimentu. Počet bitcoinových adries s nenulovým zostatkom prvýkrát prekročil 40 miliónov, čo potvrdzuje rastúci záujem o kryptomenové aktívum.

Podľa analytickej platformy IntoTheBlock bolo 25. marca v sieti Bitcoin zaregistrovaných 40,25 milióna adries. Ide o historické maximum za celú existenciu kryptomeny.

Analytici zdrojov poznamenali, že počet bitcoinových adries s nenulovým zostatkom sa vo februári znížil. Potom sa však obnovil rast na historické maximá. „To naznačuje rastúci záujem,“ dodali.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Bitcoin už zmazal straty zo začiatku roka 2022 – tu je dôvod

Býčie signály pre Bitcoin

Doterajšie historické maximum bolo zo 14. marca na úrovni 39,7 mil. Od začiatku roka sa počet nenulových bitcoinových adries zvýšil o 880 tisíc.

Medzitým dlhodobí držitelia BTC ignorujú volatilitu trhu a naďalej hromadia mince. Celkový zostatok bitcoinových peňaženiek držiacich mince zakúpené pred viac ako rokom presiahol 11,7 milióna BTC (približne 518,46 miliardy USD). Od novembra 2021 je ukazovateľ na vzostupnej trajektórii.

Odliv kryptomien z búrz je ďalším býčím signálom, ktorý naznačuje, že držitelia BTC ich neplánujú predávať. Sú konfigurované na dlhodobé držanie.

Za posledné dva týždne odišlo z burzových účtov približne 61 000 bitcoinov v celkovej výške 2,7 miliardy dolárov.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 6 kryptomien, ktoré vám najbližšie obdobie maximalizujú zisk

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre