Decentralizovaná burza PancakeSwap uzavrela partnerstvo s Binance!
Decentralizovaná burza PancakeSwap uzavrela partnerstvo s Binance! ,zdroj: www.shutterstock.com/Morrowind

Po dlhej spolupráci s tímom Binance počas posledných mesiacov bola oznámená beta verzia spustenia PancakeSwap Mini v mobilnej aplikácii Binance!

Prístup k PancakeSwap sa bude postupne otvárať aj používateľom, ktorí aktívne využívajú mobilnú aplikáciu najznámejšej kryptoburzy na svete.

Prichádza nová spolupráca Binance a PancakeSwap!

PancakeSwap sa týmto stáva prvým projektom DeFi, ktorý spustil svoj „program“ v rámci ekosystému najpopulárnejšej kryptoburzy. Zatiaľ čo do Mini Programu sa postupne pridávajú ďalšie a ďalšie funkcie, tím verí, že táto spolupráca bude pre PancakeSwap veľmi dôležitým krokom k zvyšovaniu klientskej bázy, likvidity, objemu obchodov a pod.

Mohlo by ťa zaujímať: The Sandbox (SAND) vyletel o 25 % – toto sú hlavné dôvody!

Program PancakeSwap Mini je priamo prístupný z najnovšej verzie mobilnej aplikácie a používateľom burzy bude ponúkať bezproblémovú používateľskú skúsenosť, aby si vyskúšali decentralizovanú platformu na vlastnej koži. Spolu s Binance si používatelia môžu vytvoriť peňaženku, prenášať finančné prostriedky a využívať platformu PancakeSwap. To všetko je možné v rámci jednej mobilnej aplikácie!

Spustí sa taktiež tzv. „Binance DeFi Wallet“, čo je decentralizovaná peňaženka, ktorá nebude súčasťou aplikácie najväčšej kryptoburzy. V súčasnosti sú obmedzené prevody iba do a zo spotovej peňaženky.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní. 

Kde si to môžu používatelia vyskúšať?

Prístup k PancakeSwap sa postupne otvorí všetkým používateľom prostredníctvom aplikácie Binance. Používatelia môžu jednoducho prejsť v sekcii Marketplace, kde bude zobrazená možnosť „PancakeSwap“.

Prístup k programu je však momentálne dostupný len pre malú časť používateľov. Avšak postupne sa bude rozširovať, aby sa nakoniec dostal ku všetkým používateľom kryptoburzy. Ak to nebude k dispozícií, je potrebné skúšať a klient by sa k nemu mal dostať v priebehu niekoľkých dní.

Čítaj ďalej: Robert Kiyosaki vidí koniec amerického dolára – vojna povedie k používaniu kryptomien a opusteniu FIAT peňazí!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance