Shiba Inu oznámila spustenie metaverza – ako reagoval token SHIB?

Kategorie: Novinky
Shiba Inu vstupuje do metaverza
Shiba Inu vstupuje do metaverza. Zdroj: Shutterstock, Lubos Mak

Predstavitelia projektu Shiba Inu oznámili spustenie metaverzového projektu a token SHIB okamžite zareagoval rastom o viac ako 14 %.

Shiba Inu a metaverzum

SHIB – takto znie príznačný názov pre nový metaverzový projekt blockchainu Shiba Inu. Oficiálne spustenie tohto projektu bolo oznámené 30. marca.

Shiba Inu v súčasnosti disponuje už viac ako 3 miliónmi sledovateľov na Twitteri, čo predstavuje značný úspech. Predstavitelia projektu vkladajú do metaverza SHIB obrovskú nádej a očakávania.

Metaverzum SHIB je v podstate virtuálny svet, v ktorom nájdeme viac ako 100 595 pozemkov s virtuálnou pôdou a 4 jedinečnými okresmi.

Prečítaj si tiež: MicroStrategy si berie pôžičku 205 miliónov USD na nákup bitcoinov. Prečo? Očakávajú rýchly nárast na 50 000 USD!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

„Radi by sme vás srdečne privítali v SHIB: The Metaverse. Ide o pohlcujúci zážitok, ktorý má potenciál rozšíriť sa do veľkého prostredia, v ktorom sa môže armáda SHIB navzájom učiť a zdieľať rôzne zaujímavé nápady.“

SHIB/BUSD

SHIB/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

V najnovšom blogovom príspevku je projekt SHIB definovaný ako určité naplnenie histórie komunity, vizuálne vyobrazené vo vrstve kvalitnej grafiky, ktorá zdôrazňuje jej vynaliezavosť a súdržnosť.