TOP kryptomeny na maximalizáciu zisku
TOP kryptomeny na maximalizáciu zisku. Zdroj: Shutterstock.com/Roman Samborskyi

Od začiatku roka 2022 kryptomeny zažívajú medvedí pohyb, no v súčasnosti sa opäť prebúdzajú. V tomto kritickom momente sa núka otázka o najlepších kryptomenách na nákup. V článku sa dozviete o šiestich najlepších kryptomenách na nákup v marci 2022 s cieľom maximalizovať zisky.

MATIC

Prvou kryptomenou na zozname je Polygon (MATIC), ktorý je jedným z najvýkonnejších altcoinov v tomto odvetví. Cieľom Polygonu je priniesť Ethereum na Web 3.0. Web 3.0 je decentralizovaná internetová služba postavená na blockchaine. Hoci toto meno existuje už dlhú dobu, v poslednej dobe sa dostalo do popredia. Ide o dlhodobú investíciu, pri ktorej sa očakáva, že v priebehu niekoľkých mesiacov raketovo vzrastie na približne 3 $.

MATIC/USD 4H
MATIC/USD 4H. Zdroj: TradingView

AAVE

AAVE je druhý altcoin – ide o protokol likvidity, ktorý používateľom umožňuje zarábať úroky, požičiavať si aktíva a vyvíjať aplikácie. Trh má teraz likviditu 19 miliárd USD rozloženú na 13 rôznych platformách. Napriek nedostatku likvidity má AAVE trhové ocenenie 2 miliardy USD. To naznačuje, že táto sieť má v blízkej budúcnosti veľký priestor na rozšírenie. Očakáva sa, že cena bude opäť dosahovať 400 $.

AAVE/USD 4H
AAVE/USD 4H. Zdroj: TradingView

QNT

Treťou kryptomenou na zozname je Quant (QNT), ktorá spája svetové distribuované účtovné knihy. V podstate zjednocuje všetky aktíva, blockchainy a účtovné knihy do jednej platformy, ktorá umožňuje jednoduchú výmenu aktív. Okrem toho má trhovú kapitalizáciu 1,5 miliardy USD a bude sa rozvíjať pomalšie, ale v nasledujúcom roku sa mu bude dariť veľmi dobre. Dlhodobý target v tomto prípade je 250 $.

QNT/USD 4H
QNT/USD 4H. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin je opäť na vzostupe: Veľryby presúvajú BTC v hodnote 44 miliónov $

ATOM

Ďalšou kryptomenou na zozname je Cosmos (ATOM), ktorý sa nazýva „internet blockchainov“. Táto platforma využíva protokol identický s predchádzajúcim, teda s Quantom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu aktív. ATOM v najbližších mesiacoch ľahko prekoná svoje súčasné historické maximum 45 $.

ATOM/USD 4H
ATOM/USD 4H. Zdroj: TradingView

SOL

Solana (SOL) je piata kryptomena. Je to najrýchlejšie rastúci blockchain a ekosystém s tisíckami DeFi, NFT a Web 3.0 uzlov. Cena tokenu SOL bola tento mesiac najprv stabilná a pohybovala sa medzi 80 a 104 dolármi. Momentálne je na vzostupe. Okrem toho má SOL potenciál prekonať svoje historické maximum 260 $.

SOL/USD 4H
SOL/USD 4H. Zdroj: TradingView

APE

Posledným tokenom na zozname je ApeCoin (APE), ktorý bol predstavený nedávno a v súčasnosti má zdravý obchodný graf. Bol inšpirovaný zbierkou NFT Bored Ape Yacht Club a teraz sa pokúša vstúpiť do sféry kryptomien Web 3.0 prostredníctvom umeleckej zábavy. Keďže ide o najnovší produkt na trhu, očakáva sa, že APE dosiahne cenu 20 $ skôr. Obchodníci by si však pred investovaním do akýchkoľvek kryptomenových mincí mali urobiť vlastný prieskum.

APE/USD 4H
APE/USD 4H. Zdroj: TradingView

Prečítaj si tiež – Bitcoin analýza – cena ukončila dvojmesačný trojuholník. Toto je ďalší target!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre