Bitcoin stále drží 30 000. Zdroj: Shutterstock.com/nuttapon averuttaman

Bitcoin za posledných 24 hodín stále drží supportnú oblasť 30 000 $ a pokračuje sideway. Medzitým jeho dominancia poskočila späť nad hranicu 42 % a pokračuje v rastúcom trende. Je to výsledkom toho, že hlavná kryptomena spôsobila altcoinom ešte väčšie straty, čo na druhej strane nie je žiadnou novinkou.

Trhová cena v čase písania sa nachádza na zhruba 31 200 $ a snaží sa sformovať rastúce minimum. Očakávam z krátkodobého hľadiska vytvorenie buď sideway pohybu pre najbližšie dni a následne pokračovanie korekcie, alebo okamžité pokračovanie korekcie. Od reverzie sme ďaleko, a to by musela cena sformovať maximum, ktoré by následne prekonala.

Bitcoin tesne nad 30 000
Bitcoin tesne nad 30 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Známy krypto-miliardár tvrdí, že Bitcoin sa buď zrúti na nulu, alebo exploduje na 1 000 000 $

Bitcoin drží support 30 000 $

Prípadný pokles pod 30 000 $ by znamenal pre cenu hľadanie nového supportu. A popravde, ide o reálny scenár pokiaľ sa nezobudia býčie objemy. Odraz od 30 000 $ bol totižto tragický. V tomto scenári budeme sledovať 27 000 $. Celkovo však oblasť pod 30 000 $ možno považovať za dlhodobú nákupnú zónu.

Najviac medvedí pohyb očakávam na týždennú MA200, ktorá dosahuje hladinu takmer 22 000 $. Predpokladám, že práve v tomto cenovom intervale sa sformuje dlhodobé dno korekcie. Vždy keď cena v minulosti kontaktovala 1W MA200, tak sa sformovalo absolútne dno korekcie. Ak to tentokrát takto nebude, stane sa tak po prvýkrát v histórii.

Mohlo by ťa zaujímať: Predlžovanie cyklov Bitcoinu a model S2F sú mŕtve – koniec veľkého príbehu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre