Bitcoin na ceste k 30 000. Zdroj: Shutterstock.com/Maxx-Studio

Bitcoin z krátkodobého hľadiska vytvoril ďalší korekčný pohyb a momentálne testuje na novej supportnej hladine vytvorenie lokálneho minima. Zatiaľ však cena neindikuje reverziu, čo však nemožno povedať o prepredanosti trhu. Čoskoro sa nám teda sformuje krátkodobé minimum, no iba v rámci korekcie.

RSI indikuje vysokú prepredanosť na 4H timeframe, čo znamená, že sa nám čoskoro vytvorí lokálne minimum. Očakávam však iba mierny nárast v rámci korekcie a nad vyšším maximom alebo prekonaním rezistencie z maxím zatiaľ uvažovať nemôžeme. Skôr je podstatné určiť si ďalšie hladiny supportu.

Bitcoin a jeho cesta na 30 000
Bitcoin a jeho cesta na 30 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoinové fondy zaznamenali najväčší jednotýždňový odliv od júna 2021

Bitcoin a jeho cesta na 30 000 $

Support budeme sledovať na hladine 33 500 $, kde sa môže sformovať práve spomínané minimum. Z dlhodobejšieho hľadiska nás bude určite zaujímať support na hladine cca 30 000 $, čo je zároveň spodná hranica flatovej štruktúry, ktorá je aktuálna od januára 2021. Tento prepad však nemusí byť až taký negatívny.

Z dlhodobého hľadiska je totižto prepad na 30 000 $, resp. nižšie príležitosťou na nákup. Ten najviac medvedí pohyb by som čakal na hladine MA200 na týždennom grafe. Takže cenový interval od 30 000 $ do týždenného MA200 je dlhodobou nákupnou zónou, kde sa pravdepodobne vytvorí absolútne dno.

Mohlo by ťa zaujímať: Dolárový index dosahuje 20-ročné maximum! Bitcoin reaguje poklesom

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre