Bitcoin smeruje na 35 000
Bitcoin smeruje na 35 000. Zdroj: Shutterstock.com/Natanael Ginting

Bitcoin momentálne pokračuje v korekčnom legu a stále nenašiel nové lokálne minimum. K definitívnemu uzatvoreniu medvedej vlajky však medzičasom už došlo. Teraz budeme sledovať nové supporty dlhodobého sideway pohybu, ktorý trvá už od začiatku roka 2022. Kde až potenciálne môže cena hlavnej kryptomeny spadnúť?

Trhová cena smeruje na zónu supportu 35 000 $. Je dokonca možné, že stagnácia ceny tesne okolo 36 000 $ už predstavuje krátkodobé lokálne minimum, ktoré ale nie je potvrdené. Ak uvažujeme nad bullish legom, tak zatiaľ iba na target prvej rezistencie na hladine 37 600 $.

Bitcoin smeruje na 35 000
Bitcoin smeruje na 35 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Tento indikátor dosiahol 7-ročné dno – čo to znamená pre Bitcoin?

Bitcoin smeruje na nový support

Ak naopak chceme uvažovať nad reverziou trendu, Bitcoin by musel prekonať rezistenciu z maxím korekcie, pričom prvý target by bol na point of control 39 000 $. My sa však nachádzame v korekcii, a preto z dlhodobého hľadiska okrem 35 000 $ budeme sledovať aj zónu 29 000 $ – 30 000 $.

Práve táto zóna je hlavný support dlhodobej flatovej štruktúry od januára 2021. Prípadný prepad na tieto úrovne alebo dokonca nižšie, predstavuje dobrú nákupnú príležitosť, keďže Bitcoin začína byť dlhodobo podhodnotený a stále sa nachádza v rozbehnutej fáze akumulácie podľa on-chain metrík.

Mohlo by ťa zaujímať: Hash rate stúpa na rekordné maximum – cena bude nasledovať rast

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre