Bitcoin je späť nad 30 000 $.
Bitcoin je späť nad 30 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/thisdesign

Bitcoin je späť nad hladinou 30 000 $ a vytvára prirodzenú reakciu býkov. Tento rastúci trend prelomil krátkodobú rezistenciu z maxím korekcie, ktorá bola vytvorená od maxima 40 000 $. Výsledkom nedávneho výplachu je rastúca dominancia hlavnej kryptomeny, ktorá sa vyšplhala za krátku chvíľu na hladinu 44,50 %.

Z krátkodobého hľadiska očakávam pokračovanie krátkodobého rastúceho trendu na lokálny bod kontroly 31 500 $. Neočakávam však reverziu trendu. Maximálne sa môže tvoriť sideway štruktúra, kde by sa vytvorili rastúce lokálne minimá a potom by sme už vedeli identifikovať reverziu v prípade, že by cena prekonala maximum medzi týmito minimami.

Bitcoin je späť nad 30 000 $
Bitcoin je späť nad 30 000 $. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: BTC krváca už šiesty týždeň po sebe – najhoršie obdobie od roku 2014

Bitcoin je späť nad 30 000 $

Netreba zabúdať na fakt, že sme v hlbokej korekcii a od reverzie trendu sme ďaleko. Ak chceme rozmýšľať nad reverziou, tak potrebujeme prekonať 37 000 $ a 41 000 $. Momentálne z krátkodobého hľadiska preto nemá zmysel hovoriť o otočení trendu, ale skôr o formovaní minima.

Z dlhodobého hľadiska ostávam stále bullish a za mňa interval medzi týždennou MA200 a hladinou 30 000 $ je vhodný do dlhodobého longovania. Navyše, BTC dosahuje zónu podhodnotenia a spadol pod logaritmickú supportnú zónu. MA200 sa momentálne nachádza na hladine cca 21 800 $.

Mohlo by ťa zaujímať: Predlžovanie cyklov Bitcoinu a model S2F sú mŕtve – koniec veľkého príbehu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre