BTC udržuje 41 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Open Studio

BTC nezaznamenal za posledných 24 hodín veľkú zmenu a cena rešpektovala support, ktorý sa nachádza stále na hladine 41 000 $. Vytvorilo sa tu už trojité dno a sideway štruktúra je tak stále aktuálna. Čo sa však taktiež nezmenilo, sú objemy. Na prerazenie sideway štruktúry ich budeme potrebovať omnoho vyššie. Korekčná štruktúra tak neindikuje zatiaľ ukončenie.

Bitcoin pokračuje v býčej vlajke už od začiatku septembra. V rámci tejto vlajky sa cena pohybuje tesne nad supportom 41 000 $ v sideway štruktúre. Posledné minimum tento support taktiež rešpektovalo. Táto sideway štruktúra so supportom 41 000 $ môže byť oblasť, od ktorej sa cena odrazí a prerazí rezistenciu flagu. Najprv by cena musela prekonať rezistenciu cca 45 300 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – cena pokračuje sideway, podarí sa udržať support 41 000 $?

Čo ak BTC neudrží 41 000 $?

V prípade prerazenia flagu by bolo dosť pravdepodobné, že cena začne novú býčiu vlnu z dlhodobého hľadiska. Zatiaľ však vyzerá súčasná sideway štruktúra podobne ako tá z obdobia 7. – 13. septembra. Objemy tu chýbajú a cena stagnuje. Aj v predošlom prípade RSI indikovalo konvergenciu s cenovým grafom.

V prípade, že cena neudrží support 41 000 $, je dosť pravdepodobné, že pôjdeme na nižšie minimum a najbližší support nás bude zaujímať na hladine 38 000 $. Oblasť okolo 38 000 $ je zároveň aj oblasť supportu hornej polovice dlhodobého býčieho flagu, ktorý je aktuálny od ATH. Hladiny 41 000 $ a 38 000 $ sú teda hlavné supporty, ktoré budeme momentálne sledovať.

Mohlo by ťa zaujímať – Čínsky zákaz v septembri 2017 viedol BTC k ATH – zopakuje sa december?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre