BTC je v sideway štruktúre. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk
BTC je v sideway štruktúre. Zdroj: Shutterstock.com/Maksim Safaniuk

BTC po 9%-nom raste vytvoril nižšie lokálne maximum a pokračuje v sideway štruktúre. Táto štruktúra trvá už 6 dní, ale je iba súčasťou dlhodobejšej býčej vlajky. Korekčná štruktúra je tak stále aktuálna, aj keď po jej uzatvorení by cena mala rezistenciu tohto flagu prekonať. Kde sa teda nachádzajú najbližšie významné supporty a rezistencie?

Bitcoin nepotvrdzuje 123 bottom formation a nepodarilo sa mu prekonať 45 150 $, na rozdiel od toho cena klesá a vytvára sideway štruktúru. Najbližší support sa nachádza na hladine 41 000 $, no cena môže minimum vytvoriť aj skôr. Ak však neudržíme 41 000 $, ďalší support je support flagu na cca 38 000 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si taktiež predošlú analýzu – Analýza BTC – 9 % rast stále nespôsobil narušenie korekčnej štruktúry

BTC je v sideway štruktúre

Ak uvažujeme na druhej strane nad rastúcim trendom, cena musí čeliť kľúčovej rezistencii na cca 45 150 $, kde sa nachádza predošlé maximum, ale aj rezistencia flagu. Na prerazenie tejto oblasti však nutne potrebujeme rastúce objemy. Tie však stále chýbajú, a preto je pravdepodobnejšie, že cena bude pokračovať vo flagu aj najbližšie dni.

Štruktúra, v ktorej sa nachádzame, je dosť podobná tej zo 7. – 12. septembra. Či je však táto zóna konečným supportom pre flag, zatiaľ nie je potvrdené. Aj RSI indikuje identické pohyby v porovnaní s týmto predošlým sideway pohybom. Indikátor konverguje s cenovým grafom.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC, ETH, SOL, XMR – prerážajú meny rezistencie býčích flagov?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre