BTC sa stále drží na 41 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Igor Batrakov

BTC pokračuje v sideway štruktúre a posledným minimom sa odrazil od hladiny supportu na 41 000 $. Posledné maximum však stále nie je prekonané. Postačí táto štruktúra na ukončenie býčej vlajky, ktorá trvá od maxima 53 000 $ alebo nie? Napriek rastu ceny objemy stále nie sú vysoké no RSI začalo indikovať pozitívnu divergenciu.

Bitcoin udržuje supportnú hladinu 41 000 $, ktorá predstavuje dlhodobú podporu a zároveň hornú hranicu predchádzajúcej akumulačnej zóny. Na tejto cene sa začína aj slušný počet transakcií z historického hľadiska. Z týchto dôvodov cena rešpektuje tento support a z krátkodobého hľadiska vytvára descending triangel.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – cena drží support 41 000 $, objemy však stále chýbajú

BTC stále udržuje 41 000 $

Ak cena pôjde nahor tak prvý signál nastane pri prerazení posledného maxima 44 400 $. Následne však na potvrdenie prerazenia flagu budeme potrebovať prekonať rezistenciu flagu na cca 45 700 $. Až v tomto momente bude flag ukončený. Na prerazenie rezistencie flagu by bolo vhodné vanyložiť o dosť vyššie objemy. Tie zatiaľ chýbajú.

Naopak ak by sa cene nepodarilo udržať 41 000 $, tak ďalší support je cca na 38 000 $. Na tejto zóne je aj polovičná hranica dlhodobého býčieho flagu, ktorý je aktuálny od ATH. Z krátkodobého hľadiska sa však trend pomaly otáča, čo vidieť na sile býčích sviečok v porovnaní s medvedími. RSI taktiež posledné minimum vytvorilo vyššie a začalo tak pozitívnu divergenciu.

Mohlo by ťa zaujímať – Alibaba zakazuje predaj krypto minerov uprostred čínskych zákazov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre