Zarob na kryptomenách 100 % za rok – takto to dokážeš na burze Binance

Novinky Ako zarobiť na kryptomenách
Ako zarobiť na kryptomenách. shutterstock.com/Iryna Budanova/ShutterOK
BITmarkets BITmarkets

Burza Binance ponúka niekoľko možností ako pasívne zhodnotiť svoj kapitál. Môžeš použiť napríklad staking, farming a Dual Investment. Odmena sa vie pohybovať až do 100 % za rok. Ako na to, si ukážeme v tomto článku.

Ako začať s Binance produktami

Burza Binance má v ponuke niekoľko možností, ako zarábať. Ročné zhodnotenie sa pohybuje rôzne od niekoľkých percent, až po niekoľko stoviek percent. V závislosti od typu produktu a rizika. Aby si mohol využívať Binance earn produkty, tak si potrebuješ vytvoriť účet na burze.

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Po vytvorené účtu potrebuješ zrealizovať prvý vklad, respektíve si nakúpiť kryptomeny. Celým procesom ťa bude sprevádzať tento návod.

Možnosti zárobku na burze Binance

Možnosti zárobku na burze Binance. Zdroj: binance.com

Po založení účtu a nakúpení kryptomien, ktoré plánuješ zhodnocovať, sa môžeš presunúť do kategórie Earn a Binance Earn. Môžeš si vybrať medzi 3 kategóriami zhodnotenia: Simple Earn a Staking, Farming a Dual Investment.

Simple Earn a Staking

Staking na burze Binance

Staking na burze Binance. Zdroj: binance.com

Bezpečný a konzervatívny spôsob zhodnotenia peňazí. Odmena sa pohybuje obvykle okolo 10 % za rok a službu si môžeš nastaviť raz alebo pravidelne opakovať po určitom intervale. Zhodnotenie je fixné podľa dohodnutých pravidiel.

Farming

Farming

Farming. Zdroj: binance.com

Menej stabilný spôsob zhodnocovania peňazí, kde sa výnos mení v závislosti od určitých faktorov. Zisk môže v niektorých prípadoch vyrásť na viac ako 100 % za rok ale na druhý deň spadnúť na 10 %. Dôležité je, že musíš mať kryptomeny z oboch párov, ktoré chceš zhodnocovať.

Dual Investment

Dual Investment

Dual Investment. Zdroj: binance.com

Dual Investment funguje na princípe stávky na cenu, akým smerom sa pohne. Pokiaľ cena pôjde nami očakávaným smerom, tak zarobíme viac. Preto musíme správne vedieť triafať cenové pohyby. Preto rizikovosť tohto typu zhodnocovania na burze Binance je pomerne vysoká. Ale na opačnej strane môže priniesť zaujímavé zhodnotenie až do výšky 126 %. V nastavení investičného systému ti môže pomôcť náš ďalší článok: Aké stratégie použiť na Binance staking – ročné zhodnotenie až do 100 %!

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.