Blockchain hry získavajú na popularite v rozvojových krajinách, čo dáva Metacade veľkú výhodu

PR články Blockchain hra Metacade
Blockchain hra Metacade. Zdroj: metacade.co
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

PR článok spoločnosti Luxe Media LLC. Pred globálnymi ekonomickými otrasmi nie je úniku. Ľudia po celom svete zaznamenali infláciu, ktorá zvyšuje ceny a problémy v dodávateľskom reťazci, pretože svet sa po pandémii COVID-19 pomaly vracia do nového normálu. Rozvojové krajiny sú často neúmerne postihnuté nepriaznivými dopadmi globálnych finančných problémov, ale Web3 poskytuje inovatívny spôsob, ako niektoré z týchto problémov zmierniť.

Decentralizované financie (DeFi) vo svojich začiatkoch spôsobujú revolúciu v tom, ako ľudia vnímajú svet financií. Dokonalým príkladom je GameFi — spojenie DeFi a hier. Mnoho ľudí vo vyspelých krajinách sa stáva jeho prvými osvojiteľmi, pretože hľadajú mechaniku play-to-earn (P2E), aby si doplnili svoj príjem, čo dáva obrovskú výhodu takým spoločnostiam, ako je nováčik v oblasti blockchain hier Metacade.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!

Akú výhodu poskytne Metacade prijatie blockchain hier?

Najväčšou výzvou spojenou s blockchain hrami je vybudovanie pevnej užívateľskej základne. Rastúci trh hráčov v rozvojových krajinách pravdepodobne poskytne Metacade značnú podporu vzhľadom na atraktivitu ekosystému Metacade.

Predpokladaného zvýšenia ceny tokenu Metacade by mohlo byť dosiahnuté oveľa skôr vďaka rýchlejšiemu než predpokladanému rastu užívateľov. V takom prípade budú mnohí investori, ktorým sa už podarilo získať tokeny MCADE za neuveriteľne nízke ceny dostupné v presale, po vypočutí tejto správy pravdepodobne nadšení.

Čo je Metacade?

Metacade je nový projekt GameFi, ktorý po zverejnení svojho obsiahleho whitepaper a masívnej aktivite, ktorú presale Metacade zaznamenal, zamotal hlavu mnohým ľuďom naprieč celým kryptosvetom a za 15 týždňov od spustenia presale vyniesol závratných 10,9 milióna dolárov.

Srdcom plánovaného ekosystému Metacade a jednou z jeho najlepšie hodnotených súčastí je vlajková herňa play-to-earn (P2E), ktorá bude najväčšou takou herňou na svete.

Hráči, ktorí budú hrať hry na platforme Metacade, za to budú získavať odmeny. Pokryté sú všetky rôzne typy hrania, od pohodového príležitostného hrania až po súťaživejšie hranie s hodnotením pre tých, ktorí sa chcú vyšplhať na vrchol komunitných rebríčkov.

Investorov zaujala neuveriteľná hodnota tokenu MCADE, pretože bude využívaný naprieč celým ekosystémom Metacade a umožní investorom získavať stabilný pasívny príjem prostredníctvom stávok, zatiaľ čo budú čakať na zhodnotenie jeho ceny.

Ako vysoko sa môže MCADE vyšplhať v roku 2023?

Vášnivá pozornosť presale Metacade ukazuje, že projekt má pre zdatných investorov, ktorí sa dostanú na palubu, obrovský potenciál. Vzhľadom na plánované vydania v roku 2023 a množstvo ďalších aktivít, ktoré zvýšia povedomie, bude cena MCADE pravdepodobne na ceste k hviezdnemu roku 2023.

S množstvom užívateľov, ktoré odborníci z odvetvia predpovedajú, by MCADE mohol zažiť obrovský nárast dopytu po nákupe. K tomu prispeje aj rastúci záujem o P2E hry po celom svete.

Ak budú hviezdy priaznivé, mohli by sme byť iste svedkami toho, že cena MCADE prudko prekoná hranicu 1 $, čo by predstavovalo pozoruhodný 50-násobný nárast ceny oproti konečnej cene v presale.

Aké ceny by mohol MCADE dosiahnuť do konca roku 2025?

Ak Metacade naplní mimoriadne vysoký potenciál, ktorý podľa investičných kruhov má, mohol by byť projekt do konca roka 2025 predurčený k neuveriteľnému rastu ceny.

S tým, ako bude pribúdať užívateľov, a v kombinácii s tým, že Bitcoin v roku 2024 klesne na polovicu, čo pravdepodobne odštartuje ďalší býčí beh, môžeme byť svedkami toho, že dopyt po tokene MCADE vzrastie na extrémne vysokú úroveň. To by mohlo znamenať, že pri takto priaznivej tokenomike cena MCADE vzrastie na 10 $ za token, pretože na to by bola potrebná trhová kapitalizácia iba vo výške 20 miliárd $ — menej ako tretina historického maxima, ktoré dosiahol nízkoúžitkový projekt Dogecoin (DOGE).

Je MCADE dobrou investíciou?

Príležitosť, ktorú MCADE predstavuje, nie je v kryptosvete často vidieť. Drvivá väčšina projektov s takou vysokou úrovňou potenciálu je len zriedkakedy dostupná bežným investorom s neuveriteľnou zľavou, aká sa ponúka v presale.

Možnosť získať úžitkový token projektu, ktorý má jasný a dobre hodnotený plán dominovať rastúcemu sektoru blockchain hier, môže byť pre tých, ktorí sú dostatočne múdri, aby sa zapojili včas, úžasné životné príležitosti. To znamená, že Metacade je nielen dobrou, ale aj mimoriadnou investíciou.

Presale Metacade sa môžete zúčastniť tu.

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!