Veterán Peter Brandt, bull run
Veterán Peter Brandt, bull run ,zdroj: www.shutterstock.com/VladimirKazakov

Veterán Peter Brandt verí, že cena Bitcoinu by mohla opäť „explodovať“ a očakáva býčí trh. Nie však skôr ako v roku 2024!

Veterán Peter Brandt očakáva, že otec všetkých kryptomien obnoví svoje minulé cykly rozmachu a prepadu aj napriek tomu, aká nepredvídateľná je aktuálna cena a volatilita digitálnych aktív.

Peter Brandt vidí rok 2024 bullish

Prvá a zároveň najväčšia kryptomena sa v čase písania tohto článku obchoduje okolo úrovne 43 500 amerických dolárov na kryptomenovej burze Binance. Pripomíname, že cena Bitcoinu dosiahla v novembri svoju doposiaľ najvyššiu úroveň, a to krásnych 69 000 dolárov. Potom však prišla „kryptomenová zima“ a začiatkom roka 2022 vstúpila do fázy poklesu (bear marketu).

Mohlo by ťa zaujímať: Transakčné poplatky v sieti Bitcoin dosiahli desaťročné minimá – tu je dôvod

Hlavným „vinníkom“ tejto korekcie bol podľa mnohých americký Federálny rezervný systém, ktorý prijal agresívnejší postoj voči kryptomenám. Mnohí taktiež tvrdili, že rôzne problémy s ťažbou taktiež zohrali určitú úlohu.

Na Twitteri zverejnil nasledujúci status:

„Posledné dva razy, keď BTC vyrástol na viac ako 10-násobok, vyžadovalo si to v priemere 33 mesiacov, kým sa začal ďalší bull run a Bitcoin vystrelil. Ak sa však história zopakuje (čomu neverím), ďalší bull run bude zahájený v máji 2024. Čo si myslíte?

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Veterán nepreferuje stratégiu „hodl“

Peter Brandt sa pred rokom vyjadroval nasledovne:

„Človek bude musieť získať 400 % zakaždým, aby sa vrátil k predchádzajúcemu historickému vrcholu, čím by zarábal stále tie isté peniaze. Neznášam, keď musím zarábať tie isté peniaze znova a znova. Poučil som sa a stačilo.“

Sú tu však aj investori, ktorý sú proste „all-in“. Reč je, samozrejme, o riaditeľovi MicroStrategy Michaelovi Saylorovi. Ten tvrdí, že nebude počúvať názory obchodníkov. Ten má za to, že držať Bitcoin sa oplatí ako jemu, tak aj jeho firme.

Čítaj ďalej: Kľúčový indikátor sa otočil po 4 mesiacoch a hovorí, že Bitcoin bude rásť

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre