TRON si zvolil prvých dvoch „Super Reprezentantov”

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Od 26. júna začali prebiehať v sieti kryptomeny TRON (TRX) voľby, z ktorých má vzísť 27 zvolených predstaviteľov, takzvaných „Super Representatives”, ktorí zohrávajú kľúčovú úlohu pri riadení komunity TRON. Zabezpečujú, aby sa v sieti vykonávali základné funkcie, ako je generovanie blokov a potvrdzovanie transakcií.

Získajte exkluzívne členstvo na Trading11 iba za 10 € mesačne.

Hlasovanie so 100 kandidátmi

Po tom, ako TRON opustil Ethereum platformu a koncom júna vyťažil svoj prvý genesis block na vlastnom MainNete, spustil 26. júna hlasovanie týkajúce sa voľby 27 „Super Representatives”, pričom prvými dvomi vybranými sa stali skupiny Skypeople a Cryptodiva.

Mohlo by vás zaujímať: Tron Foundation spáli mince v hodnote 50 miliónov USD

Hlasovania sa môžu zúčastniť držitelia TRX, pričom ich coiny sú počas celého obdobia volieb uzamknuté v Tron Wallet. Vo voľbách celkovo kandiduje 100 uchádzačov. 27 najúspešnejších sa stane spomínanými „Super Representatives”. Po získaní tejto funkcie budú za každý jeden vyťažený a potvrdený blok odmenení čiastkou 32 TRX. Vzhľadom na to, že aktuálne sú zvolení len dvaja vyššie uvedení Super Representatives, je tempo schvaľovania relatívne nízke.

Úplný zoznam kandidátov si môžete pozrieť na webovej stránke spoločnosti Tron tu.

15 kritérií, ktoré musia „Super Representatives” spĺňať

Pôvodne tvorcovia TRONu určili 8 základných požiadaviek, ktoré musí uchádzač o pozíciu „Super Representative” spĺňať, no vzhľadom na to, že ich snahou je čo najväčšia decentralizácia, výber najlepších kandidátov a samozrejme aj rozvoj celej platformy, rozšírili kritériá až na 15.

Informácie, ktoré musí každý uchádzač poskytnúť a zároveň kritériá, ktoré má splniť sú napríklad: vplyv uchádzača, alebo skupiny na sociálne médiá s viac ako 500 vlastnými fanúšikmi, ročný plán podpory komunity (kandidáti by mali vypracovať svoje vlastné plány na rozvoj komunity), zoznam členov tímu a jeho predstavenie, poskytnutie plánov na rozširovanie svojho hardvérového vybavenia, informácie o umiestnení, type a konfigurácii servera, či rozpočtové náklady skupiny.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Záver

V posledných týždňoch prešiel TRON veľkými zmenami. Ako sme spomínali, opustil Ethereum blockchain, spustil vlastný MainNet, ukončil testovanie novej TRON Wallet a začal s migráciou tokenov. V týchto dňoch sú teda prebiehajúce voľby ďalším krokom, ktorý by mal potvrdiť úspešnú transformáciu a fungovanie tejto siete. Aj napriek všetkým vyššie spomenutým udalostiam a de facto míľnikom zostáva reakcia na cenu coinu vlažná, respektíve pretrváva v celkovom downtrende. Za posledných sedem dní si TRX zapísal stratu takmer 20 % zo svojej hodnoty.

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroje:
cryptovest.com
globalcoinreport.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Sociálna poisťovňa začína vyplácať nový príspevok. Prilepší si táto skupina Slovákov

4

Veľký reťazec ruší 73 pobočiek a vyhlásil konkurz

5

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka