Ziskový obchodník na burze
Ziskový obchodník na burze, zdroj: shutterstock.com/Autor: Viktoriia Hnatiuk

Si začínajúci obchodník, alebo obchodník, ktorý už má nejaké skúsenosti s burzou, ale nevieš zhodnocovať kapitál? Tento článok ti môže pomôcť v ceste k ziskovému obchodovaniu na burze.

Na burze je niekoľko spôsobov, ako zarobiť a zhodnocovať kapitál. Niektoré sú pomerne jednoduché až primitívne. Na druhej strane taký day trading radíme do kategórie najťažších povolaní vôbec. Ako si teda bez niekoľkoročných skúseností na burze niečo privyrobiť?

Staking, dividendy a fondy

Všetky tieto možnosti fungujú na princípe pasívneho zhodnocovania bez dodatočných skúseností. Vo fonde stačí peniaze uložiť správcovi, najčastejšie tak, že podpíšeme zmluvu na dohodnutý ročný výnos a už iba každý rok čakáme na pripísanie odmeny. U dividend a stakingu je to veľmi podobné, no s tým rozdielom, že aktívum držíme u seba. Dividendy sa vyplácajú za držanie akcií, napríklad Apple. Staking zasa poznáme z kryptomenového sveta. Viac o tom, ako funguje staking, sa môžeš dočítať v tomto článku: Binance staking – Ako na pasívny príjem až do 110,32 % p.a

Vzdelávaj sa od skúsených a buď ziskový obchodník

Jeden zo spôsobov, ako postupne napredovať na burze a vidieť výsledky prakticky každý mesiac, je sa vzdelávať. Nikto nespadol z neba a každý sa musí naučiť obchodovať na burze. Či v rámci samostatnej cesty, alebo pod dohľadom skúseného tradera. V našej VIP skupine sa o teba postará skúsený tím traderov a prevedie ťa stručne a zrozumiteľne svetom tradingu. Zároveň získaš aj prístup k signálom a trading roomu. Môžeš si tak výrazne skrátiť cestu k ziskovému obchodovaniu.

Nakúp a čakaj

Pomerne jednoduchý spôsob, ako potenciálne zbohatnúť, je nakúpiť a čakať. Optimálne kvalitnú akciu alebo kryptomenu, za ktorou stojí veľká komunita a tím vývojárov. Môže to byť napríklad Bitcoin, Ethereum alebo Binance coin. S výberom kryptomien ti rovnako môže pomôcť investičná room našej VIP skupiny.

Pokiaľ si úplný začiatočník alebo stredne pokročilý trader, tak určite produkt VIP Bitcoin skupiny môže byť pre teba vhodný.

Prečítaj si aj: Návod ako zarobiť 200 eur zadarmo v kryptomenách

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre