TOP altcoiny na kúpu.
TOP altcoiny na kúpu. Zdroj: Shutterstock.com/Vectorium

Nedávno trh s kryptomenami zaznamenal prudkú korekciu smerom nadol, a preto je na mieste otázka, či je čas nakupovať. Korekcia ani zďaleka nemusí byť na konci, no my sa dnes pozrieme na 3 zaujímavé altcoiny, ktoré môžu poskytnúť potenciálne zisky po nedávnom poklese trhu.

Rocket Pool (RPL)

Pokiaľ ide o staking ETH2, Rocket Pool je decentralizovaný fond Etherea, ktorý ponúka 4,33 percenta APR. Decentralizované siete operátorov uzlov umožňujú komukoľvek zúčastniť sa Rocket Pool a už so 16 ETH môžu prevádzkovať svoje vlastné uzly. Tento prístup im umožňuje profitovať z ETH stakingu a poskytovania kolaterálu tým, že zarobia poplatok až 6,36 percent APR na ETH.

Graf je pomerne mladý a klesajúci, no očakáva sa reverzia trendu, čomu môže prispieť aj potenciálny krátkodobý obrat trhu.

RPL/USDT 4H
RPL/USDT 4H. Zdroj: TradingView

Pocket Network (POKT)

Aplikácie môžu využívať Pocket Network na správu a prenos veľkého množstva údajov pri nízkych nákladoch. Tým sa zabezpečí bezproblémová interoperabilita medzi blockchainom a aplikáciami. Sieť využíva Proof of Stake (PoS) na zachovanie škálovateľnosti a integrity údajov.

Kontinuálne dlhodobý klesajúci trend môže byť dobrou príležitosťou pre vstup do trhu. Je potrebné si však počkať na zastavenie volatility smerom nadol.

POKT/USDT 4H
POKT/USDT 4H. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Cardano sa vráti späť na 1 $ – tu je dôvod

Chainlink (LINK)

Chainlink umožňuje vzájomnú komunikáciu inteligentných zmlúv odkiaľkoľvek. Prostredníctvom decentralizovanej siete Oracle Chainlink poskytuje kľúčové mimoreťazcové informácie, ktoré potrebujú sofistikované inteligentné zmluvy, aby sa stali dominantnou formou digitálnej dohody. To všetko sa uskutočňuje prostredníctvom bezpečnej interakcie s externými dátovými kanálmi a platobnými mechanizmami.

Chainlink je z týchto troch altcoinov najznámejší, o čom svedčí aj jeho kapitalizácia. Momentálne však dosahuje hodnotu z leta roku 2020, čo je dvojročné obdobie. Aj keď trh neindikuje zastavenie korekcie, cena môže byť z dlhodobého hľadiska zaujímavá na kúpu.

LINK/USDT 4H
LINK/USDT 4H. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať: Objem USDT dosahuje nové historické maximum

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance