Cardano má pred sebou významné novinky
Cardano má pred sebou významné novinky. Zdroj: Shutterstock, Dennis Diatel

Zakladateľ populárnej spoločnosti Crypto Capital Venture Dan Gambardello sa veľmi pozitívne vyjadril na adresu ekosystému Cardano. Čo presne povedal?

Je Cardano najbezpečnejším blockchainom na trhu?

Gambardello považuje Cardano za najzvučnejší, najbezpečnejší a najškálovateľnejší blockchain na trhu. Zakladateľ Crypto Capital Venture je jedným z najznámejších fanúšikov tohto ekosystému. 14. mája na Twitteri uviedol, že Cardano doslova exploduje na základe nových aktualizácií.

Som si na 100 % vedomý toho, že ADA dosahuje slabšie výsledky počas klesajúcich trendov. Ľudia si neuvedomujú, že to je jeden z dôvodov, prečo ju mám tak rád. Pretože zatiaľ čo v klesajúcich trendoch dosahuje slabšie výsledky, v rastúcich trendoch dosahuje lepšie výsledky. To znamená, že teraz máme výrazne podhodnotené aktívum s najväčším potenciálom rastu. Taký je môj pohľad na trh. Toto je môj prístup. Toto je môj názor založený na mojej ochote riskovať a na tom, čo považujem za presvedčivé príležitosti. Nie je to rada pre nikoho, aby išiel a kúpil Cardano. Prosím, buďte preto opatrní.

Prečítaj si tiež: CEO burzy Binance podporí komunitu Terra – vyžaduje však absolútnu transparentnosť

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Spoločnosť IO Global, ktorá stojí za vývojom ekosystému Cardano, vydala vyhlásenie s názvom „Mid Month Development Update“. Dozvedeli sme sa teda, aký je aktuálny stav v prípade dôležitej aktualizácie, resp. hard forku Vasil.

Vedúci oddelenia dodávok a projektov IOG Hemsley:

„Na hard fork Vasil sme pripravení. Práve teraz sa pripravujeme na fázu uzavretej verejnej testovacej siete. Robíme úvodné sieťové testy a potom, keď sa odtiaľto pohneme, môžeme robiť ďalšie regresné testy a prejsť na testovanie novej funkcionality. A toto bude prebiehať dovtedy, kým sa nedostaneme do bodu, kedy budeme môcť testnet Cardano hardforknúť.“

Hoskinson je v očakávaní

A čo hovorí samotný najvyšší šéf ekosystému Cardano Hoskinson? Na svojom YouTube kanáli zverejnil dôležité video, kde konkretizuje aktuálne informácie o projekte. Dňa 9. až 12. júna ho čaká podujatie Consensus 2022 v Austine v Texase:

Prenajímame si tam veľký pavilón a pôjdeme tam spolu s mnohými ďalšími členmi ekosystému Cardano a dúfame, že budeme môcť ukázať, že Cardano je plne otvorené pre podnikanie.

Prečo sa teší na hard fork Vasil?

Ako mnohí z vás vedia, v júni sa uskutoční veľká významná udalosť, ktorou je hard fork Vasil, a ten bude obsahovať pipelining, ktorý bude pre Cardano znamenať obrovské zlepšenie výkonu, spolu s prvou vlnou významných vylepšení Plutus od jeho dodania, ktoré sa uskutočnilo v septembri.

S určitosťou teda môžeme očakávať významné aktualizácie blockchainu ADA. Bude to však dostatočne silná aktualizácia, ktorá by vedela pozitívne ovplyvniť aj cenu? To ukáže čas.

Čítaj ďalej: Viac ako 1,2 mld. $ v BTC rezervách zostáva nezúčtovaných vo fonde LUNA

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance