Ťažíte kryptomeny? Toto sú TOP 4 odporúčané projekty, ktoré generujú zisk

Novinky Ťažba kryptomien: toto sú top 4 projekty
Ťažba kryptomien: toto sú top 4 projekty. Zdroj: shutterstock.com/Yev_1234
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Ťažba kryptomien si prešla poslednými rokmi turbulentným obdobím. Zatiaľ čo v minulosti stačil bežný počítač na ťažbu Bitcoinu, dnes Bitcoin a iné známe kryptomeny ťažia firmy generujúce miliónové zisky. Zákaz ťažby v Číne a vyhrotené diskusie o neekologickej stránke ťažby nerobia tomuto odvetviu pozitívnu reklamu.

Napriek poklesu popularity ťažby kryptomien stále existujú projekty, ktoré umožňujú ťažbou vytvárať zisk. Denník Bitcoinist priniesol výber 5 takýchto projektov. Tu sú 4 z nich.

1. Copium Protocol

Ide o kryptomenový ekosystém, ktorého cieľom je poskytnúť používateľom jednoduchý spôsob ťažby kryptomien. Súčasťou projektu je aj možnosť stakingu, na ktorý sa protokol chce výrazne orientovať.

Zariadenie na ťažbu sa nachádza na Novom Zélande a jeho unikátom je 100-percentne čisté, ekologické a obnoviteľné využitie energie na pohon zariadenia. Konkrétne sa využíva vodná energia z úpätí novozélandských Južných Álp. Ekologickosť chce Copiium Mining využiť ako protiargument voči kritikom ťažby kryptomien. Konkrétne detaily o ťažbe a spôsoboch nájdete v tomto odkaze.

Copium Protocol

Copium Protocol. Zdroj: copiumprotocol.io

2. StormGain

Druhým projektom poskytujúcim svojim klientom možnosť ťažby kryptomien, je platforma StormGain. Ide o burzovú spoločnosť, ktorá umožňuje používateľom ťažiť kryptomeny na základe ich obchodovaného objemu na burze. V skratke: rýchlosť vašej ťažby je závislá od veľkosti objemu obchodov, ktoré ste vykonali na burze.

Platforma má v súčasnosti 5 miliónov používateľov v 230 krajinách. Používatelia sú vyplácaní v bitcoinoch. Aby ste však zarábali z ťažby napríklad 12,34 dolára v BTC, museli by ste na burze urobiť obchodný obrat vo výške aspoň 150 000 dolárov. To je, samozrejme, pre väčšinu nereálne.

Čítaj ďalej: Chcete investovať do kryptomenových startupov? Dajte si pozor na tieto varovné signály!

3. BitFuFu

BitFuFu je pomenovanie služby, ktorá umožňuje používateľom ťažiť kryptomeny prostredníctvom cloudu. Spoločnosť je tiež partnerom firmy Bitmain, ktorá je najväčším výrobcom hardvéru na ťažbu Bitcoinu. Zámerom BitFuFu je sprístupniť a uľahčiť ťažbu čo najväčšiemu počtu klientov.

Základným produktom BitFufu je cloudová ťažba. V rámci nej si používatelia prenajmú hash rate zo zariadenia spoločnosti a ťažia. Firma vlastní zariadenia v Kanade, v USA a v Kazachstane. Ponúkaná je ťažba Bitcoinu a Etherea. Poplatky nie sú vysoké a väčšina zisku ostáva ťažiarom.

BitFuFu

BitFuFu. Zdroj: bitfufu.com

4. ECOS

Ecos v sebe zahŕňa burzu, peňaženku aj ťažbu kryptomien v jednom. Keďže ťažba kryptomien je stále pre mnohých investorov veľká neznáma, cieľom platformy Ecos je ponúknuť bezproblémovú ťažbu prostredníctvom cloudu. Spoločnosť vlastní hardvéry na ťažbu BTC a investori si skrze cloudovú ťažbu tieto zariadenia (S19j Pros) vedia prenajať. Celý systém je tak nastavený, že si nevyžaduje žiadne znalosti o nastavení hardvéru.

Veľkými benefitmi je prístup Ecosu k lacnej energii a fakt, že Ecos nemusí platiť dane z príjmu, z dovozu ani z nehnuteľností, keďže sa nachádza v slobodnej hospodárskej zóne. Vďaka tomu má firma lacné ceny a minimálne poplatky.

Čítaj ďalej: 1000 % za dva dni. Táto kryptomena priťahuje pozornosť veľkých investorov

Najčítanejšie články

1

Slovenské banky zatvárajú pobočky. V tomto meste nezostane už ani jedna

2

Vodiči, pozor. Pokuty za nedodržanie tejto povinnosti poriadne narastú

3

Najväčšie slovenské kníhkupectvo sa topí v takmer dvojmiliónovej strate

4

Robert Kiyosaki šokoval verejnosť svojou predpoveďou

5

Slovenská firma rozflákala prvé zisky na Porsche. Teraz jej súd rozpredáva majetok

PR články

Zarábaj s platformou Millionero s najúspešnejšími. Predstavujeme službu Copytrading

Marek Jendrál | 23. februára 2024

Copytrading je skvelá možnosť, ako si pasívne nechať zhodnocovať svoj kapitál, a zároveň pre skúsených obchodníkov príležitosť, ako speňažiť svoje know how i nadobudnuté skúsenosti.

Predstavujeme copytrading na platforme Millionero pre začiatočníka

Dobrý investičný plán vám môže zmeniť život. Tu je návod od A po Z na jeho vytvorenie

Henrieta Balázsová | 14. februára 2024 Horúca novinka

Žijeme vo svete, kde sú možnosti nekonečné, no predsa sa zdá, že cesta k finančnej nezávislosti je pre mnohých zahalená tajomstvom. Kľúčom k jeho odhaleniu je dobre zostavený investičný plán.

Dobrý investičný plán je základom úspechu
Horúca novinka