Shiba Inu
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Irina Vaneeva

Zdá sa, že sa dočkáme pokračovania najdiskutovanejšej býčej série za posledné obdobie. Shiba Inu sa opäť snaží o obnovenie vzostupného trendu.

Prečítaj si tiež: Mesačná misia DOGE-1 je naplánovaná na začiatok roku 2022

Shiba Inu opäť útočí

Tento meme coin naozaj neprestáva udivovať. Podľa aktuálnej situácie na trhu to vyzerá tak, že sa tento psí projekt opäť odhodlá dosiahnuť výrazné zisky. Musí však prekonať niekoľko dôležitých úrovní rezistencie. Podarí sa projektu SHIB vrátiť a zároveň prekonať historické maximum?

Token SHIB dosiahol za posledných 24 hodín profit takmer 13 %. Podľa najnovších trhových analýz všetko naznačuje tomu, že by Shiba Inu mohla dosiahnuť ďalších 200 %, ale len v prípade hromadenia nákupných objednávok. Rozhodujúcim faktorom je uzavretie 6-hodinovej sviečky nad hornou trendovou líniou, ktoré je na úrovni 0,000055 USD. Ak sa to podarí, je vysoko pravdepodobné, že sa býkom podarí dosiahnuť nové ATH.

Rezistencia na grafe SHIB/USDT
Rezistencia na grafe SHIB/USDT. Zdroj: Cryptobriefing

Mohlo by ťa zaujímať: Až 58 % herných developerov už aktívne využíva blockchain – očakáva sa príchod herných gigantov!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Záujem narastá

Na základe populárneho modelu „In/Out of the Money Around Price“ portálu IntoTheBlock sa v minulosti pri cenovej úrovni 0,000055 USD nakúpilo viac ako 18 000 tokenov SHIB. A práve majitelia týchto tokenov by mohli zasiahnuť a prelomiť úroveň odporu. Aj keď by to zrejme spomalilo rastový trend, z dlhodobého hľadiska to môže spôsobiť výrazný nákupný tlak.

Model od IntoTheBlock
Model od IntoTheBlock. Zdroj: Cryptobriefing

V čase písania tohto článku sa token SHIB obchodoval na cenovej hladine 0,0000559 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre