Shiba Inu
Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Robert Way

Ak sledujete trh kryptomien, určite ste už minimálne raz počuli o projekte Shiba Inu. Jeho popularita sa stále drží na vysokej úrovni. Podľa najnovších informácií sa počet hodlerov tokenu SHIB pomaly blíži k 1 miliónu.

Prečítaj si tiež: Crypto.com oficiálne spúšťa významný mainnet Cronos – token CRO reaguje rastom

Shiba Inu hlási nárast hodlerov

Tento psí meme coin neprestáva udivovať. Prakticky na dennej báze stále prekonáva určité hranice a rekordy. Za posledných pár dní prišlo okrem cenovej stabilizácie aj k výraznému nárastu počtu držiteľov tokenu SHIB, ktorý sa blíži k úctyhodnému číslu 1 milión hodlerov. Aktuálne sa podľa štatistík na portáli CoinMarketCap eviduje viac ako 932 000 hodlerov. Za posledných 24 hodín tento počet narástol o 5 000.

Počet hodlerov SHIB
Počet hodlerov SHIB. Zdroj: CoinMarketCap

Mohlo by ťa zaujímať: ETH sa blíži k hranici 5 000 $ uprostred blížiaceho sa inflačného tlaku

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Je tento údaj dôležitý?

V prípade, že dôjde k nárastu počtu hodlerov, dokazuje to zvýšený záujem a celkové prijatie tohto projektu. Vo všeobecnosti platí aj to, že čím vyšší počet hodlerov, tým menšia volatilita. Preto projekty, ktoré nedisponujú takým počtom držiteľov, často robia veľké cenové výkyvy. Ak však prídu do projektu veľkí investori, dokážu cenu dlhodobo držať bez výraznejších extrémov.

Shiba Inu je v každom prípade v porovnaní so svojím najväčším konkurentom DOGE, jednoznačne v lepšej pozícii. Je to najmä vďaka spaľovaniu tokenov SHIB. Pozitívnejšie sa črtá aj využiteľnosť tohto projektu.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

V čase písania tohto článku sa token SHIB obchodoval na úrovni 0,00005548 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre