(PREHĽAD TRHU) Po sľubnom raste prišiel znova pád – zmena na altcoinoch

3

Ahojte, traderi. Dnes sa pozrieme na trh celkovo a pozrieme sa na to laickým pohľadom. Nebudeme rozoberať žiadne fundamenty, len si zhrnieme to, čo práve môžeme vidieť.

Disclaimer/Tento článok je určený na prehľad. V prípade, že podľa neho budete obchodovať a prerobíte, za vaše straty nemôžeme. Ak máte záujem o profesionálne analýzy trhu, sledujte Trading11.com.

Padneme pod 10 000 dolárov?

Šanca tam je, ale to by v podstate nič katastrofálne neznamenalo. Išli sme už na 11 000 dolárov, ale potom prišla znova tvrdá sviečka, ktorá nás poslala smerom dole. Možno sa čudujete prečo. Odpoveď je práve v technickej analýze. Práve v tom momente sme dokončovali 5 vĺn smerom UP a boli sme veľmi blízko trendovej rezistencie. Šanca na pokles bola teda vysoká a tak sa aj stalo. Kde by sa pokles mohol zastaviť? Na túto otázku by vám mohol odpovedať môj graf. Jednoznačne sme už dokončili vlnu B a smerujeme do vlny C, ktorá je posledná v tomto poklese.

trh, (PREHĽAD TRHU) Po sľubnom raste prišiel znova pád – zmena na altcoinoch

Zóna 9 800 – 10 000 dolárov je veľmi silná supportná zóna, pretože sa tam nachádza golden ratio celého cyklu hore a zároveň aj target 0,786 – 1,01 extension.

Ako reagovali altcoiny?

Altcoiny to znášajú prekvapivo dobre. Teda, ani sa niet čomu čudovať. Už nejaký čas sme sa pohrávali s myšlienkou, že altcoiny jednoducho musia. „Do or die“ bolo hlavné heslo.

Prečo?

  1. Kapitalizácia altcoinov dokončila svoj cyklus a mal by nastať rast.
  2. Veľké altcoiny taktiež dokončili svoje formácie väčšinou vo formácii falling wedge.
  3. Dominancia Bitcoinu rástla niekoľko dní bez výraznejšej korekcie.

Ono, rast altcoinov nemusí byť len krátkodobá záležitosť, ale mohlo by ísť o záležitosť na pár týždňov. Altcoiny klesali veľmi prudko a strmo takmer 2 mesiace a niektoré dokonca došli do svojho nového low ako napríklad ZEC. Nechcem sem pridávať množstvo grafov, na to je určený web Trading11, ale grafy hovoria jasne. Pri altoch by mal nastať rast. Toto je odo mňa taká prvá lastovička a náznak otočenia, ktorý bol v posledných 24 hodinách aj potvrdený. Veľmi pekný rast mal napríklad EOS, ktorý cez leto klesol až o 60 %. Uvidíme, čo príde ďalej.

6 traderov z 3 rôznych krajín vás naučí svoje finty

  • Viac než 26 hodín videí
  • +20 powerpoint prezentácií
  • Dotazník
  • Livetrading
  • Skúšobné cvičenia
  • A veľa ďalšieho…

Vychutnajte si VIDEO ZDARMA ako ukážku v tomto odkaze:

KLIK

Čo čítať ďalej?

Bitcoin je príliš komplikovaný! – Skúšali ste v 90-tych rokoch posielať email?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Leo co faktmavpicci

More sak nebudete jak tote bulvare netreba písek o každom pohybe a už vůbec ne ked to kazdy cekal sak toto hovoril kazdy cryptotrader už ked to přišlo k hodnej hranici kanálu
Ale inač je kryptomagazin dobrá robota veď inač by som tu nebol ?

Leo co faktmavpicci

Oprava:
pisek=pisat a hodnej=hodnej
Sorry za chyby a prahem vela úspěchu v obchodoch

Leo co faktmavpicci

Hodnej není hodnej ale hodnej=hornej
(To ta AI co opravuje mi roby na nervy)