Nakoniec sme mali pravdu - formácia Bart dokončená!
Nakoniec sme mali pravdu - formácia Bart dokončená! Zdroj: https://www.shutterstock.com/cs/g/markzetkin

Pred štyrmi dňami sme v prehľade trhu reagovali na rýchly rast Bitcoinu o 300 $. Táto pumpa prišla po relatívne nepríjemnom dni a takmer potvrdila formáciu H&S. Bohužiaľ, išlo len o manipuláciu trhu s cieľom predať čo najviac BTC za viac než 4000 $. Žiadna otočka sa nakoniec nekoná a ďalší smer pre BTC je DOWN.

Technická analýza je nástroj, pomocou ktorého zvyšujete vaše šance a hlavne, riadite riziko! Tento článok nemožno brať ako investičné poradenstvo. Ak sa podľa neho budete riadiť a prerobíte, za vaše straty v žiadnom prípade nebudeme zodpovední. Ak máte záujem o kvalitné analýzy, ktoré tvoria rokmi ostrieľaní profesionáli, navštívte web Trading11.com.

Formácia Bart potvrdená

Bitcoin nakoniec predviedol ukážkového Barta. Formácia Bart je relatívne kontroverzná. Ide o akési špecifikum trhu s kryptomenami. Šum, ktorý pri analyzovaní treba odfiltrovať, no zároveň s ním musíme počítať. Bart na grafe totiž dokáže zamiešať karty a len ťažko sa dá predikovať.

4h BTC/USD - Bitfinex
4h BTC/USD – Bitfinex

Viac si o formácii Bart môžete prečítať v tomto článku.

Bart teda skončil, Bitcoin sa vrátil do reality a na 4h grafe sa dokonca zdá, že zlomil daily uptrend. Zvyšok týždňa sa teda pravdepodobne bude niesť v znamení ďalších prepadov. V tomto prípade je vhodné riadiť sa Reného dlhodobou predikciou pre Bitcoin, ktorú nájdete v tomto odkaze.

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance