[PREHĽAD TRHU] Nakoniec sme mali pravdu – formácia Bart dokončená!

6

Pred štyrmi dňami sme v prehľade trhu reagovali na rýchly rast Bitcoinu o 300 $. Táto pumpa prišla po relatívne nepríjemnom dni a takmer potvrdila formáciu H&S. Bohužiaľ, išlo len o manipuláciu trhu s cieľom predať čo najviac BTC za viac než 4000 $. Žiadna otočka sa nakoniec nekoná a ďalší smer pre BTC je DOWN.

Technická analýza je nástroj, pomocou ktorého zvyšujete vaše šance a hlavne, riadite riziko! Tento článok nemožno brať ako investičné poradenstvo. Ak sa podľa neho budete riadiť a prerobíte, za vaše straty v žiadnom prípade nebudeme zodpovední. Ak máte záujem o kvalitné analýzy, ktoré tvoria rokmi ostrieľaní profesionáli, navštívte web Trading11.com.

Formácia Bart potvrdená

Bitcoin nakoniec predviedol ukážkového Barta. Formácia Bart je relatívne kontroverzná. Ide o akési špecifikum trhu s kryptomenami. Šum, ktorý pri analyzovaní treba odfiltrovať, no zároveň s ním musíme počítať. Bart na grafe totiž dokáže zamiešať karty a len ťažko sa dá predikovať.

4h BTC/USD - Bitfinex
4h BTC/USD – Bitfinex

Viac si o formácii Bart môžete prečítať v tomto článku.

Bart teda skončil, Bitcoin sa vrátil do reality a na 4h grafe sa dokonca zdá, že zlomil daily uptrend. Zvyšok týždňa sa teda pravdepodobne bude niesť v znamení ďalších prepadov. V tomto prípade je vhodné riadiť sa Reného dlhodobou predikciou pre Bitcoin, ktorú nájdete v tomto odkaze.

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
marko

Samuel si smiesny, este nedavno si tu bluznil ze RHR je potvrdena a ideme hore teraz tvrdis ze pojdeme dolu. Si amater a dufam ze nik sa neriadi tvojimi nazormi lebo prerobi aj gate.

marko

v prvom rade ty akurat tak kopirujes nazory traderov lebo sam nemas ani ponatia o trhu. tak si neprisvojuj ich pracu, a ano uz si tu rozpisoval ako obchodovat formaciu RHR aj ked nebola potvrdena a bral si ju za hotovu. Teraz zas pises ze si predpovedal barta:) na smiech po vojne je kazdy general:)

axell

Ze Bart. Taku koninu možu vymyslieť len v Amerike. Ale horšie je, že každá pitomina sa uchytí na trhu.

Peter

Bart patern bol predikovaný, súhlas so Samom