Ethereum ETH na 14 000 $
Ethereum ETH na 14 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Overearth

Kryptomeny sa rozbehli hneď od začiatku novembra a od 2. novembra sa nespočetné množstvo tokenov zvýšilo na nové maximá. ETH prekonal úroveň 4 500 USD a BTC znovu dosahuje rastúci trend. DOT tiež dosiahol nové historické maximum, pretože investori hromadia tokeny kvôli prichádzajúcim parachain aukciám.

Stúpajúca cena Etherea prichádza po nedávnej aktualizácii siete Altair v rámci prechodu protokolu na Eth2 a mechanizmu proof-of-stake. Ten zaznamenal viac ako 8 miliónov stiahnutých tokenov z obehu a vložených do kontraktov Eth2.

Údaje z TradingView ukazujú, že od obchodovania na minime 2 780 USD z dňa 29. septembra sa cena ETH zvýšila o 62,54 % za niečo vyše mesiaca, čím sa 2. novembra vytvorilo nové historické maximum na úrovni 4 523 USD.

Pozrime sa na to, čo obchodníci a analytici hovoria o nedávnej cenovej akcii pre ETH a kam môže token smerovať v nasledujúcich mesiacoch.

ETH by mohlo smerovať na 6 000 $

Jednoduchú a priamu cenovú projekciu pre Ether ponúkol prispievateľ Michaël van de Poppe. Ten zverejnil nasledujúci graf s odhadom „impulzného pohybu“ na 6 000 až 6 400 USD, ku ktorému môže dôjsť niekedy medzi novembrom 2021 a januárom 2022.

ETH/USD 1D. Zdroj: Twitter
ETH/USD 1D. Zdroj: Twitter

Mohlo by ťa zaujímať – Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú!

Analytici očakávajú „čoskoro ďalší prelom“

Varovanie pre tých, ktorí vyberajú zisk, poskytol obchodník s opciami a pseudonymný používateľ Twitteru „John Wick“, ktorý naznačil, že pravdepodobnou možnosťou je ďalší prelom ceny ETH.

ETH/USD 1D. Zdroj: Twitter
ETH/USD 1D. Zdroj: Twitter

Fraktál z 2017 predpovedá ETH na 14 000 $

Posledná perspektíva, ktorú ponúka on-chain analytik Matthew Hyland, porovnáva cenovú akciu Etheru v roku 2017 so súčasnou trhovou štruktúrou.

Ak sa navrhovaný fraktálny vzor v skutočnosti prejaví, Hyland poukázal na potenciálny nárast aspoň na 14 000 dolárov v priebehu nasledujúcich dvoch až troch mesiacoch.

Prečítaj si tiež – Stane sa Singapur v budúcnosti globálnym centrom kryptomien?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre