Ethereum s novým ATH?
Ethereum. Zdroj: Shutterstock, Lightboxx

Ethereum, ako druhá najväčšia kryptomena podľa trhovej kapitalizácie, dosiahla nové historické maximum. S neustále sa blížiacim prechodom na proof-of-stake sa sila siete zvyšuje.

Prečítaj si tiež: Nová aktualizácia Etherea prebehla hladko – Veľký posun k ETH 2.0

Ethereum na novom ATH

Tesne po dôležitom upgrade Altair sa cena ETH dokázala vyšplhať nad hranicu 4400 USD. Za posledných 24 hodín sa tlak býkov nezastavil. Cena sa drží na úrovni 4350 USD, čo je pozitívnym faktorom.

ETH/BUSD
ETH/BUSD denný graf. Zdroj: TradingView

Nové historické maximum je tak podľa portálu CoinGecko evidované na hodnote 4 416,05 USD.

ETH 2.0 sa neustále blíži. Za posledných sedem mesiacov sme boli v prípade ETH svedkami už tretej dôležitej aktualizácie. Prechod na proof-of-stake sa tak blíži. Sieť určite profituje aj zo zavedenia spaľovacieho protokolu, ktorý bol spustený počas londýnskeho hard forku. Mineri tak už neprofitujú s poplatkov. Namiesto toho dostávajú základný poplatok, ktorý platia používatelia v sieti pri využívaní inteligentných kontraktov.

Môže ťa zaujímať: Ako najlepšie zarobiť v dobe HYPU? TOP tipy na trading kryptomien

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

29. október bude pre ETH taktiež veľmi dôležitý keďže sa dočkáme vypršania platnosti opcií na ETH v hodnote viac ako 1,2 miliardy USD. Je dôležité dodať, že viac ako polovica stávok predpokladá, že sa cena udrží nad hodnotou 4 500 USD.

V prípade, že tento faktor nastane, ETH s určitosťou prekoná súčasné maximum a vytvorí nové.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre