Pulp Fiction
Pulp Fiction. Zdroj: Google

Ak patríte k filmovým fanúšikom, určite vám niečo hovorí meno Quentin Tarantino. Ide o megahviezdu z režisérskej branže. Tarantino sa rozhodol, že využije celosvetový boom okolo NFT tokenov. Plánuje vydať exkluzívnu kolekciu z jeho legendárneho filmu Pulp Fiction.

Prečítaj si tiež: Polkadot sa teší obrovskej popularite – dostane sa DOT až na 80 USD?

Tarantino vstupuje do sveta NFT

Osemnásobný držiteľ Oscara chce využiť hype okolo NFT tokenov. Do tohto sektoru sa rozhodol nastúpiť prostredníctvom dražby exkluzívneho obsahu z filmu Pulp Fiction na aktuálne najväčšom NFT trhovisku s názvom OpenSea.

Hlavným cieľom je zachovanie čo najväčšej anonymity. Práve preto boli jednotlivé tokeny vydané na blockchaine Secret Network. Ten je špecializovaný práve na anonymitu. Každý z NFT tokenov ukáže určitú časť zo zákulisia nahrávacieho procesu a z niektorých legendárnych scén jedného z najoceňovanejších filmov v histórii.

Mohlo by ťa zaujímať: A sme tu znova – Robert Kiyosaki varuje, že po prepade príde depresia, odporúča Bitcoin!

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Quentin Tarantino vidí v NFT sektore obrovský význam a najmä prostriedok na vyjadrenie umenia.

„Som nadšený, že môžem fanúšikom predstaviť tieto exkluzívne scény z filmu Pulp Fiction. Secret Network a Secret NFT poskytujú úplne nový svet spojenia fanúšikov a umelcov a ja som nadšený, že môžem byť jeho súčasťou.”

Samotný film mal rozpočet iba 8 miliónov dolárov. Stal sa doslova medzinárodným fenoménom, ktorý zvalcoval konkurenciu. Toto dielo je považované za najvplyvnejší film 90-tich rokov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre