5 najziskovejších kryptomien
5 najziskovejších kryptomien, zdroj: shutterstock.com/Autor: Black Salmon

Kryptomeny aj tento rok robili zisky v rádoch stovkách ak nie aj tisícok percent. Sú tu však aj také, ktoré urobili dokonca väčšie zhodnotenie ako Bitcoin za celú svoju minulosť. V tomto článku sa pozrieme práve na 5 najziskovejších za rok 2021.

5. Miesto – Matic

Matic prekvapil svojím extrémnym zhodnotením. Avšak táto kryptomena rieši reálne problémy ľudí, má komunitu a pracuje na projekte. Preto fakt, že ide o 5. najziskovejšiu kryptomenu, nie je žiadnym prekvapením. V rebríčku sa ale nachádzajú ešte bizarnejšie kryptomeny.

4. Miesto – Fantom

Fantom rovnako prináša reálne riešenia pre ľudí, a to v podobe smart kontraktov pre digitálne aplikácie. Za svoj rozvoj ho komunita nadšencov a traderov ohodnotila na približne 18 300 % zhodnotenie. Tie pravé zisky ale stále iba prídu.

3. Miesto – Axie Infinity

Axie Infinity je kryptomena, ktorá veľmi dlho konsolidovala na malej hodnote. V lete si však tento altcoin začali všímať ľudia a iba od júna táto kryptomena urobila 30 000 % zhodnotenie. Zaujímavé je však to, že naďalej Axie Infinity skôr konsoliduje na vrchole, než aby klesla. Preto nie je vylúčené, že cenový rast bude pokračovať. Je síce pravda, že AXS projekt je skôr hra ako seriózny projekt, avšak potenciál tu stále môže byť. Je to ale veľmi málo oproti prvému miestu.

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

2. Miesto – Safemoon

Safemoon nakoniec predsa urobil moon pohyb. Nie, teraz vážne. Druhá najziskovejšia kryptomena tohto roka je Safemoon. Ide o kryptomenu, ktorá aktuálne nestojí ani zlomok centu. Ekosystém Safemoon sa skladá z niekoľkých častí. Swap, mooncraft a wallet. Práve decentralizovaná zmenáreň je hlavný produkt Safemoonu. Táto kryptomena za posledný rok urobila približne 1 400 000 % zhodnotenie.

1. Miesto – Shiba Inu

Áno, je to tak! Meme coin, ktorému nikto počas leta nedával nádeje, neustále hľadá nové maximum. Táto psia kryptomena za posledný rok urobila približne 100 000 000  % zhodnotenie. Takéto niečo nedokázal ani Bitcoin za celú svoju minulosť od doby, keď sa po prvýkrát obchodoval na burze.

Prečítaj si aj: Éra shitcoinov? Dogelon Mars dosiahol za posledný mesiac zisk 4 000 %!

Najziskovejšie kryptomeny
Najziskovejšie kryptomeny, Crypto bubbles
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre