BTC na lokálnom minime. Zdroj: Shutterstock.com/Zhemchugova Yulia

Tento týždeň predstavuje podľa analytikov jedinečnú príležitosť na nákup BTC. Údaje ukazujú, že spent output profit ratio Bitcoinu (SOPR) sa v stredu prvýkrát zmenil na negatívny za posledných šesť týždňov.

SOPR naznačuje lokálne minimum

Klasický signál nákupu, negatívny SOPR, znamená, že predajcovia predávali BTC so stratou a prepredaný trh je preto zrelý na to, aby dlhodobejší investori mohli profitovať z lacných coinov. Naposledy bol SOPR negatívny 20. júla, tesne pred štartom Bitcoinu späť na 50 000 dolárov.

BTC SOPR. Zdroj: Decentrader
BTC SOPR. Zdroj: Decentrader

Mohlo by ťa zaujímať – Akú cenu dosiahne BTC do konca roka podľa modelu Stock-to-flow?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Dobrá správa pre býkov BTC?

Výskum poukázal na to, že utorkový pokles cien Bitcoinu pochádza od nadmerne prepákovaných pozícií, ktoré nedokázali odolať tlaku predaja mladých veľrýb. Potom, čo trh vyčistil týchto hráčov, sa optimizmus vrátil k udržateľnejším cenovým ziskom.

StormGain

SOPR okolo hladiny 1 na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu je dobrá správa tweetoval whalemap. Komentoval taktiež, že pred skutočným rastom môže cena vytvárať sideway štruktúru.

 

Prečítaj si tiež – Zabráni v tomto roku boom altcoinov rastu BTC nad hranicu 100 000 $?

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre