Kryptomeny zdarma
Kryptomeny zdarma, zdroj: shutterstock.com/Autor: FGC

V tomto článku sa zameriame na zaujímavé spôsoby, ako zarobiť na kryptomenách aj v prípade, že nechceš investovať alebo nemáš dostatočne veľký kapitál. Vybrali sme jednoduché, zaujímavé, ale aj trochu komplikovanejšie spôsoby, ako sa dostať k pár desiatkam eur zadarmo za málo práce. Ako teda zadarmo zarobiť kryptomeny?

Coinbase earn

Coinbase earn je platforma, kde nájdeme rôzne úlohy, za ktoré môžeme získať mince za niekoľko desiatok euro úplne zadarmo. Celkovo burza Coinbase takto ponúka možnosť zarobiť si za približne 2 hodiny práce okolo 200 USD v rôznych kryptomenách.

»»»Začať zarábať na Coinbase«««

Pozor si treba dať na to, že nie každý túto možnosť zarobiť si na burze má. Niektorí používatelia musia ísť do sekcie Rewards a požiadať si o pridanie do tejto sekcie. Podľa skúseností používateľov niekoho burza Coinbase schváli počas dní až týždňov, niekomu to trvá aj pol roka. Samozrejme, ak ti za to čakanie finančná odmena stojí, tak určite odporúčame minimálne dnes si požiadať o vstup do Coinbase earn platformy a potom už iba sledovať, kedy schvália aj tvoj účet. Získané mince sú tvoje a môžeš si ich buď vybrať, alebo predať za reálne peniaze.

Coinbase earn
Coinbase earn, zdroj: coinbase.com

Systém odmien funguje na princípe plnenia úloh. Je potrebné si pozrieť obvykle niekoľko minútové videá, na základe ktorých viete splniť kvíz a získať priemerne okolo eur za každý. Odmena záleží od konkrétneho tasku. Úlohy sa často menia, takže niekedy môže byť odmena aj 200 USD a v horších prípadoch iba 50 USD. Burza Coinbase ale pravidelne tieto akcie mení a pridáva nové, takže stačí vždy sledovať zoznam úloh a postupne ich plniť.

Návod ako pracovať s Coinbase: 

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Coinmarketcap earn

Niečo podobné ponúka aj platforma Coinmarketcap earn. Túto službu je si potrebné spárovať s burzou Binance. Odmeny následne dostaneš na burzu. Platforma pravidelne mení a pridáva nové špeciálne akcie a kurzy, kde sa dajú získať mince zadarmo. Rovnako ako v prípade Coinbase earn, ide aj tu o zaujímavý a legitímny spôsob ako si napríklad počas nudnej cesty autobusom niečo privyrobiť. Pozrieť si pár videí, ktoré majú spolu 10 minút a získať za to napríklad 10 dolárov, je určite zaujímavý spôsob ako prísť k peniazom. Niektoré odpovede na otázky sa dokonca dajú nájsť na internete a iba stačí kurzy rýchlo vyklikať. Je na každom, aký spôsob získania odmien zvolí. Začni zarábať na coinmarketcap.com

Coinmarketcap earn
Coinmarketcap earn, zdroj: coinmarketcap.com

Prečítaj si náš ďalší článok: Ako investovať do kryptomien, ak chcete zarobiť

Odmeny na burzách

Väčšina búrz ponúka pri registrácii zaujímavé odmeny. Často aj 1 000 USD bonusy, prípadne eur za splnenie rôznych úloh. Napríklad na burze OKEx sme zaznamenali časté akcie pre začínajúcich obchodníkov, a to napríklad za vytvorenie účtu a prvom vklade v kryptomenách je odmena 10 USD. Rovnako za otvorenie obchodu na futures burze, overenia KYC a podobne. Burzy ako Bybit, Binance a Phemex majú niečo podobné. Vo väčšine prípadoch ide o úlohy, ktoré treba splniť a burza pošle rôzne odmeny aj do hodnoty 100 USD, ktoré sa potom dajú vybrať, alebo si ich nechať na burze zhodnocovať v nejakej kryptomene. Burzy ako Coinbase či Anycoin zasa ponúkajú po prvom vklade nad 100 USD zadarmo bonus v podobe eur.

V rámci našej spolupráci s burzou Binance pri vytvorení účtu cez náš link dostaneš možnosť splniť úlohy a získať tak odmenu v hodnote až 600 USD, zoznam všetkých úloh, z ktorých plynie nárok na túto odmenu, nájdeš na tomto odkaze.

Faucety

Posledný overený spôsob, cez ktorý sa dá legálne si niečo privyrobiť, sú faucety. Obvykle ide o klikanie na reklamy, z ktorých získavame odmeny v rádoch niekoľkých centov za tucet reklám. Tento spôsob získavania odmien je rovnako skôr taký bonus na vypĺňanie voľného času, než možnosť získať stabilný príjem. Najlepšie je v prípade faucetov vyklikať denne bonusy a najziskovejšie reklamy. Odmeny sa môžu pohybovať aj do 1 USD denne. Treba si vyberať hlavne faucety, ktoré dávajú pomerne vysoký výnos za málo času. Kompletný zoznam nájdeš na tomto odkaze.

Záver

Väčšina týchto spôsobov neslúži ako náhrada stabilného príjmu. Skôr iba ako doplnok a možnosť získať kryptomeny zadarmo, pokiaľ si ich nechcem sám kúpiť. Prípadné bonusy na burzách môžu byť pre začiatočníka dobre na rozbehnutie prvého hodl účtu, ktorý sa dá pekne cez odmeny navýšiť aj o 500 dolárov. 

Prečítaj si aj: Binance staking – Ako na pasívny príjem až do 110,32 % p.a

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.