[PREHĽAD TRHU] Litecoin v TOP 5! – Pumpa pokračuje podľa očakávaní – Budeme pokračovať v raste?

BITmarkets BITmarkets

Trh s kryptomenami dnes zaznamenal menší rast. Bitcoin za posledných 24-hodín posilnil o 1,6 %. Podobne je na tom XRP s 1,8 %, ktoré doháňa Ethereum (+ 4 %). Väčšina altcoinov za drží medzi dvoma až piatimi percentami. Dnes je dobrý deň pre kryptomeny.

Disclaimer: Tento článok slúži na vytvorenie prehľadu o vývoji trhu. Nemožno ho brať ako finančné poradenstvo. Za prípadné straty neručíme! Ak máte záujem o profesionálne analýzy, navštívte stránku Trading11.com.

Litecoin po dlhej dobe zase v TOP 5!

Každý fanúšik kryptomien dnes hovorí o Litecoine. Táto kryptomena sa totiž aktuálne ocitla na štvrtom mieste v kapitalizácii, za posledných 24-hodín si pripísala neuveriteľných 16 %! LTC sa v čase písania tohto článku obchoduje za 40 $.

Tento pohyb bol celkom predvídateľný. Písali sme o ňom už v minulom prehľade trhu. Predpovedal ho René, obchodník z Trading11, vo svojej analýze z 27.1.2019. René vyhľadáva podobné príležitosti a pokrýva všetky zaujímavé altcoiny. Jeho analýzy nájdete tu.

Ak máte záujem o podobné tipy na nákup/predaj kryptomien, staňte sa členom Trading11 klubu a získajte tak prístup k celému webu.

Túto analýzu sme publikovali pred jedenástimi dňami:

27.01.19-LTC

A takto to vyzerá dnes:

litecoin grafLitecoin sa pohybuje na spodnom okraji rezistencie (červený pás) a bude veľmi náročné tento okraj prekonať. Posledný pokus o pokorenie tejto rezistencie skončil fiaskom. V prípade, že by Bitcoin aj cez víkend pokračoval v raste, je však celkom možné, že nastane ďalšia Litecoin pumpa.

Ako obchodovať Litecoin?

Profit target máme nastavený na 60 $. V prípade, že by však nastal odraz, a Litecoin by sa prepadol späť pod klesajúcu trendline (fialová), bude múdrejšie pozíciu ukončiť a vziať profit.

Ak ste do pozície nevstúpili na cene 30 $, odporúčame počkať na reakciu. V prípade, že Litecoin bude pokračovať v raste, môžete relatívne bezpečne nakúpiť. Stoploss si v tom prípade nastavte pod rezistentné pásmo.

Čo čítať ďalej?

Vitalik Buterin – Centralizované projekty ako EOS a TRON sú páchnuce kopy odpadkov

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: